KBSL · 21. Hafta · 2021-2022 · 16 Nisan 2022 00:00
Nesibe Aydın maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 20 | 22 | 23 | 18 | 83 |
| Nesibe Aydın | 24 | 19 | 26 | 19 | 88 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.0 sezon ort. 73.5 | Tempo | 70.0 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
118.1 sezon ort. 105.7 | 100 hücumda sayı | 126.1 sezon ort. 99.7 |
56.2% sezon ort. 51.2% | eFG% | 60.8% sezon ort. 50.2% |
13.5% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 13.8% sezon ort. 18.2% |
33.3% sezon ort. 30.2% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 29.1% |
18.5% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 25.8% |
41.5% sezon ort. 34.9% | Üçlük payı | 36.7% sezon ort. 37.4% |
| Savunma | ||
126.1 sezon ort. 89.3 | 100 savunmada yenen sayı | 118.1 sezon ort. 95.7 |
60.8% sezon ort. 44.1% | Rakip eFG% | 56.2% sezon ort. 45.7% |
13.8% sezon ort. 16.8% | Zorlanan top kaybı | 13.5% sezon ort. 15.9% |
33.3% sezon ort. 22.7% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 27.6% |
33.3% sezon ort. 23.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 38 dk+13.2 PIR
- Şevval Akalan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 22 dk+11.6 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 38 dk+8.2 PIR
- Sinem Ataş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 34 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nika Baric ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 29 dk−6.0 PIR
- Shavonte Sade Zellous ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 40 dk−4.4 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 18 dk−3.6 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Nesibe Aydın · 20 dk−2.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 70.3 | 70.0 | 118.1 | 56.2% | 13.5% | 33.3% | 18.5% | 126.1 | 60.8% | 13.8% | 66.7% | 33.3% | -8.0 |
| Nesibe Aydın | 69.8 | 70.0 | 126.1 | 60.8% | 13.8% | 33.3% | 33.3% | 118.1 | 56.2% | 13.5% | 66.7% | 18.5% | +8.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 32/65 (%49.2) | Saha İçi Şut | 32/60 (%53.3) |
| 23/38 (%60.5) | 2 Sayı | 23/38 (%60.5) |
| 9/27 (%33.3) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 15/20 (%75.0) |
| 31 | Ribaund | 32 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 28 | Asist | 31 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 11 |
| 18 | Faul | 17 |
| 106 | Verimlilik (PIR) | 115 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 1, Nesibe Aydın 4 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Nesibe Aydın 84-76 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2020-2021 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 53-79 Nesibe Aydın
- 2020-2021 · Nesibe Aydın 76-61 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2020-2021 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 91-84 Nesibe Aydın
- 2020-2021 · Nesibe Aydın 69-58 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 10.12.2021Nesibe Aydın 84-76 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 15.04.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 83-88 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

