KBSL · 24. Hafta · 2021-2022 · 3 Nisan 2022 00:00
OGM Ormanspor, Antalya 07 Basketbol karşısında 21 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 28 | 21 | 12 | 23 | 84 |
| Antalya 07 Basketbol | 21 | 17 | 11 | 14 | 63 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.0 sezon ort. 74.1 | Tempo | 77.0 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
108.4 sezon ort. 103.9 | 100 hücumda sayı | 82.3 sezon ort. 88.6 |
60.8% sezon ort. 49.4% | eFG% | 43.8% sezon ort. 46.0% |
19.2% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 23.7% sezon ort. 20.7% |
19.4% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 23.5% |
28.3% sezon ort. 22.1% | Serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 29.4% |
28.3% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 40.6% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
82.3 sezon ort. 96.6 | 100 savunmada yenen sayı | 108.4 sezon ort. 101.4 |
43.8% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 60.8% sezon ort. 48.2% |
23.7% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 19.2% sezon ort. 14.1% |
30.8% sezon ort. 24.6% | Rakip hücum ribaundu % | 19.4% sezon ort. 26.5% |
12.5% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 28.3% sezon ort. 23.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 17 dk+13.1 PIR
- Gamze Takmaz Antalya 07 Basketbol · 26 dk+8.8 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Antalya 07 Basketbol · 25 dk+7.0 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 23 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olha Dubrovina Antalya 07 Basketbol · 29 dk−7.9 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 27 dk−6.7 PIR
- Tetiana Yurkevichus Antalya 07 Basketbol · 15 dk−5.0 PIR
- Sera Özelçi Antalya 07 Basketbol · 26 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 77.5 | 77.0 | 108.4 | 60.8% | 19.2% | 19.4% | 28.3% | 82.3 | 43.8% | 23.7% | 69.2% | 12.5% | +26.1 |
| Antalya 07 Basketbol | 76.5 | 77.0 | 82.3 | 43.8% | 23.7% | 30.8% | 12.5% | 108.4 | 60.8% | 19.2% | 80.6% | 28.3% | -26.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| 33/60 (%55.0) | Saha İçi Şut | 24/64 (%37.5) |
| 26/43 (%60.5) | 2 Sayı | 16/38 (%42.1) |
| 7/17 (%41.2) | 3 Sayı | 8/26 (%30.8) |
| 11/17 (%64.7) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 33 | Ribaund | 37 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 23 | Asist | 20 |
| 12 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 16 | Top Kaybı | 21 |
| 12 | Faul | 18 |
| 103 | Verimlilik (PIR) | 65 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.12.2021Antalya 07 Basketbol 63-73 OGM Ormanspor
- 02.04.2022OGM Ormanspor 84-63 Antalya 07 Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

