KBSL · 23. Hafta · 2021-2022 · 30 Mart 2022 00:00

71 - 69

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Antalya 07 Basketbol UMF Yapı İzmit Belediyespor karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya 07 Basketbol | 16 | 16 | 22 | 17 | 71 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 18 | 20 | 21 | 10 | 69 |
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | UMF Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.8 sezon ort. 73.4 | Tempo | 70.8 sezon ort. 76.9 |
| Hücum | ||
99.8 sezon ort. 87.9 | 100 hücumda sayı | 98.0 sezon ort. 91.9 |
50.0% sezon ort. 45.7% | eFG% | 50.0% sezon ort. 44.7% |
17.2% sezon ort. 21.0% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 16.1% |
28.6% sezon ort. 23.7% | Hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 24.5% |
23.0% sezon ort. 28.9% | Serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 24.6% |
37.7% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 39.3% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
98.0 sezon ort. 101.8 | 100 savunmada yenen sayı | 99.8 sezon ort. 104.1 |
50.0% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 51.8% |
14.4% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 17.2% sezon ort. 17.1% |
17.6% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 31.8% |
16.4% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 23.0% sezon ort. 19.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gmrice Louise Davis Antalya 07 Basketbol · 35 dk+21.7 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva UMF Yapı İzmit Belediyespor · 31 dk+12.9 PIR
- Gamze Takmaz Antalya 07 Basketbol · 38 dk+7.8 PIR
- Nikolina Knezevic UMF Yapı İzmit Belediyespor · 38 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jaime Nared Antalya 07 Basketbol · 40 dk−13.4 PIR
- Nirra Fields UMF Yapı İzmit Belediyespor · 40 dk−8.8 PIR
- İdil Türk UMF Yapı İzmit Belediyespor · 28 dk−6.4 PIR
- Olha Dubrovina Antalya 07 Basketbol · 27 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya 07 Basketbol | 71.2 | 70.8 | 99.8 | 50.0% | 17.2% | 28.6% | 23.0% | 98.0 | 50.0% | 14.4% | 82.4% | 16.4% | +1.8 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 70.4 | 70.8 | 98.0 | 50.0% | 14.4% | 17.6% | 16.4% | 99.8 | 50.0% | 17.2% | 71.4% | 23.0% | -1.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | UMF Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 28/61 (%45.9) | Saha İçi Şut | 26/61 (%42.6) |
| 23/38 (%60.5) | 2 Sayı | 17/37 (%45.9) |
| 5/23 (%21.7) | 3 Sayı | 9/24 (%37.5) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 38 | Ribaund | 31 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 21 | Asist | 12 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 3 |
| 14 | Top Kaybı | 11 |
| 15 | Faul | 16 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 73 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.12.2021UMF Yapı İzmit Belediyespor 51-60 Antalya 07 Basketbol
- 29.03.2022Antalya 07 Basketbol 71-69 UMF Yapı İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.