WbInsight

KBSL · 19. Hafta · 2021-2022 · 16 Mart 2022 00:00

88 - 75

UMF Yapı İzmit Belediyespor logosu
UMF Yapı İzmit Belediyespor

Botaş maçı 13 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2719251788
UMF Yapı İzmit Belediyespor2118181875
Dört Faktör
BotaşKategoriUMF Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
72.8
sezon ort. 70.8
Tempo
72.8
sezon ort. 76.8
Hücum
121.4
sezon ort. 106.6
100 hücumda sayı
102.7
sezon ort. 91.7
56.3%
sezon ort. 52.6%
eFG%
49.2%
sezon ort. 44.7%
15.4%
sezon ort. 15.1%
Top kaybı oranı
13.7%
sezon ort. 16.2%
37.5%
sezon ort. 25.7%
Hücum ribaundu %
20.6%
sezon ort. 24.4%
26.6%
sezon ort. 22.0%
Serbest atış oranı
25.8%
sezon ort. 24.2%
28.1%
sezon ort. 38.1%
Üçlük payı
29.0%
sezon ort. 37.1%
Savunma
102.7
sezon ort. 100.6
100 savunmada yenen sayı
121.4
sezon ort. 103.3
49.2%
sezon ort. 48.2%
Rakip eFG%
56.3%
sezon ort. 51.5%
13.7%
sezon ort. 16.4%
Zorlanan top kaybı
15.4%
sezon ort. 17.2%
20.6%
sezon ort. 29.9%
Rakip hücum ribaundu %
37.5%
sezon ort. 31.5%
25.8%
sezon ort. 28.0%
Rakip serbest atış oranı
26.6%
sezon ort. 19.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.