KBSL · 25. Hafta · 2021-2022 · 9 Nisan 2022 00:00
OGM Ormanspor maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatayspor | 18 | 22 | 13 | 19 | 72 |
| OGM Ormanspor | 20 | 20 | 20 | 16 | 76 |
| Hatayspor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.9 sezon ort. 76.2 | Tempo | 78.9 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
90.1 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 97.5 sezon ort. 104.2 |
43.8% sezon ort. 49.0% | eFG% | 47.9% sezon ort. 49.8% |
15.1% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 14.8% |
14.6% sezon ort. 23.9% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 28.4% |
27.7% sezon ort. 24.5% | Serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 22.6% |
27.7% sezon ort. 31.1% | Üçlük payı | 42.3% sezon ort. 31.4% |
| Savunma | ||
97.5 sezon ort. 106.9 | 100 savunmada yenen sayı | 90.1 sezon ort. 96.3 |
47.9% sezon ort. 50.6% | Rakip eFG% | 43.8% sezon ort. 46.6% |
16.7% sezon ort. 12.8% | Zorlanan top kaybı | 15.1% sezon ort. 14.7% |
30.0% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 25.1% |
12.7% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 19.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Hatayspor · 40 dk+12.2 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 33 dk+11.7 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 28 dk+4.1 PIR
- Jazmine Jones Hatayspor · 39 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 32 dk−9.4 PIR
- Büşra Akbaş Hatayspor · 40 dk−8.1 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 27 dk−6.4 PIR
- Elif Emirtekin Hatayspor · 16 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Teaira McCovan 500 sayı barajını geçti
- Teaira McCovan 25 top çalma barajını geçti
- Aaryn Deje Ellenberg Wiley 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatayspor | 79.9 | 78.9 | 90.1 | 43.8% | 15.1% | 14.6% | 27.7% | 97.5 | 47.9% | 16.7% | 70.0% | 12.7% | -7.4 |
| OGM Ormanspor | 78.0 | 78.9 | 97.5 | 47.9% | 16.7% | 30.0% | 12.7% | 90.1 | 43.8% | 15.1% | 85.4% | 27.7% | +7.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatayspor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 26/65 (%40.0) | Saha İçi Şut | 30/71 (%42.3) |
| 21/47 (%44.7) | 2 Sayı | 22/41 (%53.7) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 8/30 (%26.7) |
| 15/18 (%83.3) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 34 | Ribaund | 47 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 14 | Asist | 25 |
| 12 | Top Çalma | 8 |
| 5 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 10 | Faul | 17 |
| 82 | Verimlilik (PIR) | 99 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 01.01.2022OGM Ormanspor 92-74 Hatayspor
- 08.04.2022Hatayspor 72-76 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

