KBSL · 24. Hafta · 2021-2022 · 3 Nisan 2022 00:00

88 - 81

UMF Yapı İzmit Belediyespor 2. çeyreği 27-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 20 | 27 | 20 | 21 | 88 |
| Hatayspor | 30 | 14 | 15 | 22 | 81 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.2 sezon ort. 76.5 | Tempo | 79.2 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
112.8 sezon ort. 91.3 | 100 hücumda sayı | 100.8 sezon ort. 99.5 |
56.7% sezon ort. 44.4% | eFG% | 44.7% sezon ort. 49.0% |
11.9% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 15.7% |
17.1% sezon ort. 24.5% | Hücum ribaundu % | 37.0% sezon ort. 22.9% |
23.9% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 25.3% sezon ort. 24.6% |
40.3% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 24.0% sezon ort. 31.3% |
| Savunma | ||
100.8 sezon ort. 104.1 | 100 savunmada yenen sayı | 112.8 sezon ort. 106.3 |
44.7% sezon ort. 52.0% | Rakip eFG% | 56.7% sezon ort. 50.3% |
14.4% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 11.9% sezon ort. 13.0% |
37.0% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 28.5% |
25.3% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 18.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nirra Fields UMF Yapı İzmit Belediyespor · 37 dk+30.8 PIR
- Jazmine Jones Hatayspor · 40 dk+15.5 PIR
- İdil Türk UMF Yapı İzmit Belediyespor · 29 dk+7.0 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva UMF Yapı İzmit Belediyespor · 24 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melisa Korkmaz UMF Yapı İzmit Belediyespor · 40 dk−9.3 PIR
- Büşra Akbaş Hatayspor · 40 dk−6.0 PIR
- Aaryn Deje Ellenberg Wiley Hatayspor · 40 dk−5.0 PIR
- Vasiliki Louka Hatayspor · 18 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 78.0 | 79.2 | 112.8 | 56.7% | 11.9% | 17.1% | 23.9% | 100.8 | 44.7% | 14.4% | 63.0% | 25.3% | +12.0 |
| Hatayspor | 80.4 | 79.2 | 100.8 | 44.7% | 14.4% | 37.0% | 25.3% | 112.8 | 56.7% | 11.9% | 82.9% | 23.9% | -12.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| 33/67 (%49.3) | Saha İçi Şut | 31/75 (%41.3) |
| 23/40 (%57.5) | 2 Sayı | 26/57 (%45.6) |
| 10/27 (%37.0) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 14/19 (%73.7) |
| 35 | Ribaund | 46 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 19 | Asist | 20 |
| 11 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 14 |
| 16 | Faul | 17 |
| 106 | Verimlilik (PIR) | 91 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 27.12.2021Hatayspor 93-90 UMF Yapı İzmit Belediyespor
- 02.04.2022UMF Yapı İzmit Belediyespor 88-81 Hatayspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.