KBSL · 9. Hafta · 2022-2023 · 5 Aralık 2022 00:00

73 - 69

Antalya Toroslar Basketbol 1. çeyreği 30-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 30 | 15 | 10 | 18 | 73 |
| Rize Belediyesi | 17 | 19 | 21 | 12 | 69 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.3 sezon ort. 76.1 | Tempo | 81.3 sezon ort. 77.1 |
| Hücum | ||
91.2 sezon ort. 85.4 | 100 hücumda sayı | 83.5 sezon ort. 84.2 |
46.9% sezon ort. 40.7% | eFG% | 43.6% sezon ort. 41.5% |
18.2% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 16.4% sezon ort. 18.1% |
22.2% sezon ort. 22.9% | Hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 27.1% |
24.6% sezon ort. 31.3% | Serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 22.6% |
29.2% sezon ort. 32.2% | Üçlük payı | 44.3% sezon ort. 41.6% |
| Savunma | ||
83.5 sezon ort. 106.7 | 100 savunmada yenen sayı | 91.2 sezon ort. 99.5 |
43.6% sezon ort. 51.7% | Rakip eFG% | 46.9% sezon ort. 48.1% |
16.4% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 18.2% sezon ort. 17.6% |
20.5% sezon ort. 30.4% | Rakip hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 31.7% |
21.4% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 26.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melike Bakırcıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk+9.0 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk+7.8 PIR
- Deniz Üstün Rize Belediyesi · 28 dk+3.6 PIR
- Arzu Özdemir Rize Belediyesi · 27 dk+3.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 40 dk−6.0 PIR
- İlknur Dumlu Antalya Toroslar Basketbol · 18 dk−3.9 PIR
- Shaqwedia Montrelle Wallace Antalya Toroslar Basketbol · 36 dk−2.5 PIR
- Ruth Helena Sherrill Rize Belediyesi · 35 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Marie Elise Benson 100 sayı barajını geçti
- Ruth Helena Sherrill 100 sayı barajını geçti
- Ruth Helena Sherrill 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 80.0 | 81.3 | 91.2 | 46.9% | 18.2% | 22.2% | 24.6% | 83.5 | 43.6% | 16.4% | 79.5% | 21.4% | +7.7 |
| Rize Belediyesi | 82.6 | 81.3 | 83.5 | 43.6% | 16.4% | 20.5% | 21.4% | 91.2 | 46.9% | 18.2% | 77.8% | 24.6% | -7.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| 28/65 (%43.1) | Saha İçi Şut | 26/70 (%37.1) |
| 23/46 (%50.0) | 2 Sayı | 17/39 (%43.6) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 9/31 (%29.0) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 8/15 (%53.3) |
| 43 | Ribaund | 37 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 14 | Asist | 16 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 15 |
| 20 | Faul | 18 |
| 162 | Verimlilik (PIR) | 128 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 04.12.2022Antalya Toroslar Basketbol 73-69 Rize Belediyesi
- 11.03.2023Rize Belediyesi 77-50 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.