KBSL · 8. Hafta · 2022-2023 · 30 Kasım 2022 00:00

82 - 69

Rize Belediyesi maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Rize Belediyesi | 16 | 26 | 17 | 23 | 82 |
| Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor | 18 | 18 | 14 | 19 | 69 |
| Rize Belediyesi | Kategori | Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.7 sezon ort. 77.1 | Tempo | 82.7 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
102.8 sezon ort. 83.4 | 100 hücumda sayı | 80.6 sezon ort. 97.7 |
44.7% sezon ort. 41.5% | eFG% | 43.1% sezon ort. 49.8% |
8.7% sezon ort. 18.4% | Top kaybı oranı | 22.7% sezon ort. 16.4% |
25.0% sezon ort. 26.9% | Hücum ribaundu % | 19.4% sezon ort. 22.2% |
26.7% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 23.1% sezon ort. 17.4% |
54.7% sezon ort. 41.1% | Üçlük payı | 21.5% sezon ort. 36.5% |
| Savunma | ||
80.6 sezon ort. 100.0 | 100 savunmada yenen sayı | 102.8 sezon ort. 104.2 |
43.1% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 44.7% sezon ort. 48.8% |
22.7% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 8.7% sezon ort. 13.2% |
19.4% sezon ort. 31.8% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 26.8% |
23.1% sezon ort. 26.6% | Rakip serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 23.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 37 dk+17.6 PIR
- Sümeyya Özcan Rize Belediyesi · 30 dk+8.0 PIR
- Cansu Öncel Rize Belediyesi · 33 dk+7.3 PIR
- Deniz Üstün Rize Belediyesi · 37 dk+6.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Markeisha Cherte Gatling Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 32 dk−7.7 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 33 dk−7.5 PIR
- Gizem Başaran Turan Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 10 dk−1.6 PIR
- Eda Şahin Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 21 dk−0.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Rize Belediyesi | 79.8 | 82.7 | 102.8 | 44.7% | 8.7% | 25.0% | 26.7% | 80.6 | 43.1% | 22.7% | 80.6% | 23.1% | +22.1 |
| Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor | 85.6 | 82.7 | 80.6 | 43.1% | 22.7% | 19.4% | 23.1% | 102.8 | 44.7% | 8.7% | 75.0% | 26.7% | -22.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Rize Belediyesi | Kategori | Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 27/75 (%36.0) | Saha İçi Şut | 27/65 (%41.5) |
| 14/34 (%41.2) | 2 Sayı | 25/51 (%49.0) |
| 13/41 (%31.7) | 3 Sayı | 2/14 (%14.3) |
| 15/20 (%75.0) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 41 | Ribaund | 43 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 21 | Asist | 11 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 3 |
| 8 | Top Kaybı | 21 |
| 13 | Faul | 18 |
| 193 | Verimlilik (PIR) | 140 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.11.2022Rize Belediyesi 82-69 Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 08.03.2023Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor 0-20 Rize Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.