WbInsight

KBSL · 5. Hafta · 2022-2023 · 7 Kasım 2022 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

71 - 76

Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor logosu
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor

Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor ilk yarıyı 33-34 geride kapattı, ikinci yarıyı 43-37 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi268162171
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor1320192476
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriTufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
Tempo
71.4
sezon ort. 75.5
Tempo
71.4
sezon ort. 75.8
Hücum
99.8
sezon ort. 93.4
100 hücumda sayı
106.0
sezon ort. 96.1
44.8%
sezon ort. 44.3%
eFG%
47.1%
sezon ort. 49.6%
7.6%
sezon ort. 15.4%
Top kaybı oranı
13.0%
sezon ort. 17.0%
18.2%
sezon ort. 24.0%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 21.3%
20.9%
sezon ort. 25.9%
Serbest atış oranı
19.1%
sezon ort. 17.6%
55.2%
sezon ort. 39.7%
Üçlük payı
30.9%
sezon ort. 36.0%
Savunma
106.0
sezon ort. 107.5
100 savunmada yenen sayı
99.8
sezon ort. 104.3
47.1%
sezon ort. 52.3%
Rakip eFG%
44.8%
sezon ort. 48.8%
13.0%
sezon ort. 15.4%
Zorlanan top kaybı
7.6%
sezon ort. 13.2%
33.3%
sezon ort. 30.1%
Rakip hücum ribaundu %
18.2%
sezon ort. 27.2%
19.1%
sezon ort. 23.1%
Rakip serbest atış oranı
20.9%
sezon ort. 23.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.