KBSL · 4. Hafta · 2022-2023 · 30 Ekim 2022 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 25-9 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor | 9 | 25 | 9 | 14 | 57 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 25 | 14 | 24 | 15 | 78 |
| Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.1 sezon ort. 75.5 | Tempo | 77.1 sezon ort. 71.7 |
| Hücum | ||
73.5 sezon ort. 98.0 | 100 hücumda sayı | 101.8 sezon ort. 105.9 |
40.8% sezon ort. 49.9% | eFG% | 60.0% sezon ort. 51.8% |
24.8% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 26.4% sezon ort. 16.1% |
20.0% sezon ort. 22.2% | Hücum ribaundu % | 11.5% sezon ort. 31.4% |
13.3% sezon ort. 18.0% | Serbest atış oranı | 68.9% sezon ort. 24.8% |
31.7% sezon ort. 35.9% | Üçlük payı | 53.3% sezon ort. 38.3% |
| Savunma | ||
101.8 sezon ort. 104.2 | 100 savunmada yenen sayı | 73.5 sezon ort. 94.9 |
60.0% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 40.8% sezon ort. 46.5% |
26.4% sezon ort. 12.2% | Zorlanan top kaybı | 24.8% sezon ort. 14.7% |
11.5% sezon ort. 27.2% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 23.6% |
68.9% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 19.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk+10.0 PIR
- Markeisha Cherte Gatling Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 36 dk+6.9 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk+6.2 PIR
- Gizem Başaran Turan Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 16 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexis Sade Prince Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 33 dk−19.9 PIR
- Alaina Denise Coates Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk−7.8 PIR
- Epifaniya Yashey Prints Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 31 dk−7.0 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor | 77.5 | 77.1 | 73.5 | 40.8% | 24.8% | 20.0% | 13.3% | 101.8 | 60.0% | 26.4% | 88.5% | 68.9% | -28.2 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 76.6 | 77.1 | 101.8 | 60.0% | 26.4% | 11.5% | 68.9% | 73.5 | 40.8% | 24.8% | 80.0% | 13.3% | +28.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 23/60 (%38.3) | Saha İçi Şut | 22/45 (%48.9) |
| 20/41 (%48.8) | 2 Sayı | 12/21 (%57.1) |
| 3/19 (%15.8) | 3 Sayı | 10/24 (%41.7) |
| 8/8 (%100.0) | Serbest Atış | 24/31 (%77.4) |
| 30 | Ribaund | 31 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 3 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 22 |
| 14 | Top Çalma | 10 |
| 0 | Blok | 1 |
| 21 | Top Kaybı | 21 |
| 21 | Faul | 15 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 182 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 15 karşılaşmada Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor 4, Galatasaray Çağdaş Faktoring 11 galibiyet aldı.
- 2020-2021 · Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor 63-74 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2020-2021 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 85-61 Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2019-2020 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 105-96 Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2018-2019 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 70-59 Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2018-2019 · Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor 62-63 Galatasaray Çağdaş Faktoring


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.10.2022Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor 57-78 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 28.01.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 91-60 Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

