KBSL · 23. Hafta · 2020-2021 · 3 Mart 2021 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 25-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 16 | 14 | 17 | 16 | 63 |
| Galatasaray | 16 | 25 | 15 | 18 | 74 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.3 sezon ort. 76.0 | Tempo | 70.3 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
89.3 sezon ort. 101.2 | 100 hücumda sayı | 105.5 sezon ort. 105.8 |
43.8% sezon ort. 51.2% | eFG% | 45.0% sezon ort. 50.3% |
11.8% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 9.5% sezon ort. 14.7% |
15.4% sezon ort. 24.5% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 31.7% |
12.5% sezon ort. 18.1% | Serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 18.7% |
39.1% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 21.4% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
105.5 sezon ort. 103.2 | 100 savunmada yenen sayı | 89.3 sezon ort. 87.4 |
45.0% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 43.8% sezon ort. 45.6% |
9.5% sezon ort. 12.5% | Zorlanan top kaybı | 11.8% sezon ort. 20.1% |
33.3% sezon ort. 28.4% | Rakip hücum ribaundu % | 15.4% sezon ort. 23.1% |
20.0% sezon ort. 20.0% | Rakip serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anete Steinberga Galatasaray · 33 dk+13.8 PIR
- Astou Ndour Hatay Büyükşehir Belediyespor · 38 dk+11.7 PIR
- Mercedes Briann Russell Galatasaray · 20 dk+3.9 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 13 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Hatay Büyükşehir Belediyespor · 38 dk−11.1 PIR
- Alexis Sade Prince Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk−9.7 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk−9.2 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray · 19 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 70.5 | 70.3 | 89.3 | 43.8% | 11.8% | 15.4% | 12.5% | 105.5 | 45.0% | 9.5% | 66.7% | 20.0% | -16.1 |
| Galatasaray | 70.2 | 70.3 | 105.5 | 45.0% | 9.5% | 33.3% | 20.0% | 89.3 | 43.8% | 11.8% | 84.6% | 12.5% | +16.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 25/64 (%39.1) | Saha İçi Şut | 29/70 (%41.4) |
| 19/39 (%48.7) | 2 Sayı | 24/55 (%43.6) |
| 6/25 (%24.0) | 3 Sayı | 5/15 (%33.3) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 34 | Ribaund | 47 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 18 | Asist | 24 |
| 5 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 8 |
| 13 | Faul | 16 |
| 70 | Verimlilik (PIR) | 95 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada Hatay Büyükşehir Belediyespor 4, Galatasaray 10 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 24.11.2020Galatasaray 85-61 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 02.03.2021Hatay Büyükşehir Belediyespor 63-74 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

