KBSL · 5. Hafta · 2022-2023 · 6 Kasım 2022 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 2. çeyreği 33-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 15 | 33 | 12 | 15 | 75 |
| Rize Belediyesi | 18 | 18 | 12 | 22 | 70 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 71.8 | Tempo | 73.7 sezon ort. 77.5 |
| Hücum | ||
100.5 sezon ort. 106.0 | 100 hücumda sayı | 96.3 sezon ort. 83.7 |
54.3% sezon ort. 51.9% | eFG% | 45.5% sezon ort. 41.5% |
22.7% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 18.9% sezon ort. 18.0% |
30.0% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 26.2% |
25.9% sezon ort. 25.8% | Serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 22.7% |
41.4% sezon ort. 38.6% | Üçlük payı | 25.4% sezon ort. 42.4% |
| Savunma | ||
96.3 sezon ort. 94.1 | 100 savunmada yenen sayı | 100.5 sezon ort. 99.1 |
45.5% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 54.3% sezon ort. 47.8% |
18.9% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 22.7% sezon ort. 17.4% |
44.7% sezon ort. 22.8% | Rakip hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 31.4% |
19.4% sezon ort. 19.1% | Rakip serbest atış oranı | 25.9% sezon ort. 26.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alaina Denise Coates Galatasaray Çağdaş Faktoring · 33 dk+20.3 PIR
- Sümeyya Özcan Rize Belediyesi · 39 dk+11.4 PIR
- Deniz Üstün Rize Belediyesi · 18 dk+5.9 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ruth Helena Sherrill Rize Belediyesi · 39 dk−10.9 PIR
- Aija Jurjane Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk−8.3 PIR
- Merve Uygül Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk−3.1 PIR
- Arzu Özdemir Rize Belediyesi · 36 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 74.6 | 73.7 | 100.5 | 54.3% | 22.7% | 30.0% | 25.9% | 96.3 | 45.5% | 18.9% | 55.3% | 19.4% | +4.3 |
| Rize Belediyesi | 72.7 | 73.7 | 96.3 | 45.5% | 18.9% | 44.7% | 19.4% | 100.5 | 54.3% | 22.7% | 70.0% | 25.9% | -4.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| 28/58 (%48.3) | Saha İçi Şut | 28/67 (%41.8) |
| 21/34 (%61.8) | 2 Sayı | 23/50 (%46.0) |
| 7/24 (%29.2) | 3 Sayı | 5/17 (%29.4) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 9/13 (%69.2) |
| 30 | Ribaund | 38 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 24 | Asist | 14 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 9 | Blok | 3 |
| 19 | Top Kaybı | 17 |
| 19 | Faul | 20 |
| 182 | Verimlilik (PIR) | 138 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.11.2022Galatasaray Çağdaş Faktoring 75-70 Rize Belediyesi
- 03.02.2023Rize Belediyesi 69-88 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

