KBSL · 6. Hafta · 2022-2023 · 12 Kasım 2022 00:00

44 - 62

Çankaya Üniversitesi 2. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Rize Belediyesi | 10 | 11 | 18 | 5 | 44 |
| Çankaya Üniversitesi | 15 | 21 | 15 | 11 | 62 |
| Rize Belediyesi | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.1 sezon ort. 77.5 | Tempo | 74.1 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
58.7 sezon ort. 85.3 | 100 hücumda sayı | 84.7 sezon ort. 93.9 |
26.9% sezon ort. 42.3% | eFG% | 49.2% sezon ort. 44.2% |
18.4% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 27.3% sezon ort. 14.7% |
23.5% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 23.6% |
13.4% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 8.5% sezon ort. 26.3% |
41.8% sezon ort. 41.8% | Üçlük payı | 42.4% sezon ort. 40.2% |
| Savunma | ||
84.7 sezon ort. 99.8 | 100 savunmada yenen sayı | 58.7 sezon ort. 109.2 |
49.2% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 26.9% sezon ort. 53.1% |
27.3% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 18.4% sezon ort. 15.2% |
31.4% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 30.6% |
8.5% sezon ort. 27.1% | Rakip serbest atış oranı | 13.4% sezon ort. 23.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brianna Janae Turner Çankaya Üniversitesi · 40 dk+13.9 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 40 dk+2.3 PIR
- Nilay Aydoğan Çankaya Üniversitesi · 36 dk+2.0 PIR
- Arzu Özdemir Rize Belediyesi · 36 dk+1.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 40 dk−17.6 PIR
- Tyasha Pearl Desiree Harris Çankaya Üniversitesi · 40 dk−12.5 PIR
- Ruth Helena Sherrill Rize Belediyesi · 40 dk−5.7 PIR
- Sümeyya Özcan Rize Belediyesi · 36 dk−4.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Rize Belediyesi | 75.0 | 74.1 | 58.7 | 26.9% | 18.4% | 23.5% | 13.4% | 84.7 | 49.2% | 27.3% | 68.6% | 8.5% | -26.0 |
| Çankaya Üniversitesi | 73.2 | 74.1 | 84.7 | 49.2% | 27.3% | 31.4% | 8.5% | 58.7 | 26.9% | 18.4% | 76.5% | 13.4% | +26.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Rize Belediyesi | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 16/67 (%23.9) | Saha İçi Şut | 24/59 (%40.7) |
| 12/39 (%30.8) | 2 Sayı | 14/34 (%41.2) |
| 4/28 (%14.3) | 3 Sayı | 10/25 (%40.0) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 4/5 (%80.0) |
| 36 | Ribaund | 50 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 39 |
| 10 | Asist | 17 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 3 |
| 16 | Top Kaybı | 23 |
| 12 | Faul | 14 |
| 66 | Verimlilik (PIR) | 159 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 11.11.2022Rize Belediyesi 44-62 Çankaya Üniversitesi
- 02.03.2023Çankaya Üniversitesi 101-72 Rize Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.