KBSL · 7. Hafta · 2022-2023 · 19 Kasım 2022 00:00
Beşiktaş maçı 17 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 21 | 20 | 19 | 16 | 76 |
| Rize Belediyesi | 17 | 15 | 12 | 15 | 59 |
| Beşiktaş | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.6 sezon ort. 76.3 | Tempo | 76.6 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
96.4 sezon ort. 94.9 | 100 hücumda sayı | 79.2 sezon ort. 84.4 |
50.0% sezon ort. 44.4% | eFG% | 42.6% sezon ort. 41.6% |
20.7% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 24.3% sezon ort. 17.8% |
23.5% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 26.4% |
33.3% sezon ort. 26.6% | Serbest atış oranı | 27.9% sezon ort. 22.3% |
21.7% sezon ort. 27.7% | Üçlük payı | 49.2% sezon ort. 41.5% |
| Savunma | ||
79.2 sezon ort. 100.4 | 100 savunmada yenen sayı | 96.4 sezon ort. 99.3 |
42.6% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 48.0% |
24.3% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 20.7% sezon ort. 17.5% |
36.4% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 31.7% |
27.9% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 26.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 40 dk+10.8 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş · 28 dk+8.3 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş · 40 dk+4.3 PIR
- Yağmur Önal Beşiktaş · 12 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Arzu Özdemir Rize Belediyesi · 29 dk−10.6 PIR
- Ruth Helena Sherrill Rize Belediyesi · 32 dk−7.2 PIR
- İnci Güçlü Beşiktaş · 14 dk−3.8 PIR
- Katerina Zohnova Rize Belediyesi · 19 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 78.8 | 76.6 | 96.4 | 50.0% | 20.7% | 23.5% | 33.3% | 79.2 | 42.6% | 24.3% | 63.6% | 27.9% | +17.2 |
| Rize Belediyesi | 74.5 | 76.6 | 79.2 | 42.6% | 24.3% | 36.4% | 27.9% | 96.4 | 50.0% | 20.7% | 76.5% | 33.3% | -17.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| 27/60 (%45.0) | Saha İçi Şut | 22/61 (%36.1) |
| 21/47 (%44.7) | 2 Sayı | 14/31 (%45.2) |
| 6/13 (%46.2) | 3 Sayı | 8/30 (%26.7) |
| 16/20 (%80.0) | Serbest Atış | 7/17 (%41.2) |
| 36 | Ribaund | 42 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 18 | Asist | 15 |
| 9 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 1 |
| 18 | Top Kaybı | 22 |
| 21 | Faul | 20 |
| 174 | Verimlilik (PIR) | 107 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 18.11.2022Beşiktaş 76-59 Rize Belediyesi
- 05.03.2023Rize Belediyesi 61-75 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

