KBSL · 25. Hafta · 2022-2023 · 28 Mart 2023 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 30-21 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 21 | 14 | 18 | 19 | 72 |
| Nesibe Aydın | 30 | 21 | 22 | 24 | 97 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.9 sezon ort. 76.3 | Tempo | 75.9 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
95.3 sezon ort. 85.2 | 100 hücumda sayı | 127.2 sezon ort. 101.8 |
46.6% sezon ort. 40.7% | eFG% | 62.9% sezon ort. 49.3% |
20.6% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 12.7% sezon ort. 15.3% |
34.3% sezon ort. 22.5% | Hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 26.6% |
40.7% sezon ort. 30.6% | Serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 25.2% |
28.8% sezon ort. 32.2% | Üçlük payı | 44.3% sezon ort. 38.6% |
| Savunma | ||
127.2 sezon ort. 104.8 | 100 savunmada yenen sayı | 95.3 sezon ort. 95.0 |
62.9% sezon ort. 50.9% | Rakip eFG% | 46.6% sezon ort. 45.6% |
12.7% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 20.6% sezon ort. 17.7% |
28.6% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 29.0% |
17.1% sezon ort. 24.6% | Rakip serbest atış oranı | 40.7% sezon ort. 29.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Derin Yaya Nesibe Aydın · 28 dk+14.1 PIR
- Khaalia Hillsman Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk+13.4 PIR
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 22 dk+8.4 PIR
- Elif Emirtekin Nesibe Aydın · 8 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla Irelle Wells Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−3.7 PIR
- Yağmur Yıldız Antalya Toroslar Basketbol · 26 dk−3.1 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 20 dk−3.0 PIR
- İlknur Dumlu Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gülşah Duman Bıçakçı 200. maçına çıktı
- Khaalia Hillsman 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 75.6 | 75.9 | 95.3 | 46.6% | 20.6% | 34.3% | 40.7% | 127.2 | 62.9% | 12.7% | 71.4% | 17.1% | -31.9 |
| Nesibe Aydın | 76.3 | 75.9 | 127.2 | 62.9% | 12.7% | 28.6% | 17.1% | 95.3 | 46.6% | 20.6% | 65.7% | 40.7% | +31.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 26/59 (%44.1) | Saha İçi Şut | 37/70 (%52.9) |
| 23/42 (%54.8) | 2 Sayı | 23/39 (%59.0) |
| 3/17 (%17.6) | 3 Sayı | 14/31 (%45.2) |
| 17/24 (%70.8) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 37 | Ribaund | 33 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 19 | Asist | 21 |
| 5 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 1 |
| 18 | Top Kaybı | 11 |
| 18 | Faul | 22 |
| 150 | Verimlilik (PIR) | 225 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 0, Nesibe Aydın 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 24.12.2022Nesibe Aydın 97-36 Antalya Toroslar Basketbol
- 27.03.2023Antalya Toroslar Basketbol 72-97 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

