KBSL · 24. Hafta · 2022-2023 · 24 Mart 2023 00:00
Maç normal süreyi 76-76 berabere tamamladı; Antalya Toroslar Basketbol uzatmada 17-11 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 15 | 16 | 26 | 19 | 11 | 87 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 17 | 15 | 15 | 29 | 17 | 93 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
86.0 sezon ort. 73.3 | Tempo | 86.0 sezon ort. 75.9 |
| Hücum | ||
102.4 sezon ort. 99.5 | 100 hücumda sayı | 106.7 sezon ort. 84.6 |
42.3% sezon ort. 49.0% | eFG% | 46.4% sezon ort. 40.7% |
12.4% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 10.6% sezon ort. 18.2% |
36.4% sezon ort. 26.1% | Hücum ribaundu % | 32.1% sezon ort. 22.4% |
21.4% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 31.2% |
47.6% sezon ort. 39.9% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 31.8% |
| Savunma | ||
106.7 sezon ort. 108.6 | 100 savunmada yenen sayı | 102.4 sezon ort. 105.8 |
46.4% sezon ort. 51.5% | Rakip eFG% | 42.3% sezon ort. 51.9% |
10.6% sezon ort. 13.0% | Zorlanan top kaybı | 12.4% sezon ort. 15.6% |
32.1% sezon ort. 26.3% | Rakip hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 29.6% |
27.7% sezon ort. 27.2% | Rakip serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexis Michelle Jones OGM Ormanspor · 25 dk+14.8 PIR
- Khaalia Hillsman Antalya Toroslar Basketbol · 45 dk+8.9 PIR
- İlknur Dumlu Antalya Toroslar Basketbol · 25 dk+7.7 PIR
- Yağmur Yıldız Antalya Toroslar Basketbol · 27 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Reshanda Jacqueta Gray OGM Ormanspor · 39 dk−6.0 PIR
- Sera Özelçi OGM Ormanspor · 19 dk−4.4 PIR
- Fatmanur Karakaş OGM Ormanspor · 17 dk−4.2 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Banu Şimşek 50. maçına çıktı
- Khaalia Hillsman 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 84.9 | 86.0 | 102.4 | 42.3% | 12.4% | 36.4% | 21.4% | 106.7 | 46.4% | 10.6% | 67.9% | 27.7% | -4.3 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 87.1 | 86.0 | 106.7 | 46.4% | 10.6% | 32.1% | 27.7% | 102.4 | 42.3% | 12.4% | 63.6% | 21.4% | +4.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 30/84 (%35.7) | Saha İçi Şut | 33/83 (%39.8) |
| 19/44 (%43.2) | 2 Sayı | 22/53 (%41.5) |
| 11/40 (%27.5) | 3 Sayı | 11/30 (%36.7) |
| 16/18 (%88.9) | Serbest Atış | 16/23 (%69.6) |
| 56 | Ribaund | 52 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 12 | Asist | 20 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 11 |
| 22 | Faul | 20 |
| 180 | Verimlilik (PIR) | 206 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, Antalya Toroslar Basketbol 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 17.12.2022Antalya Toroslar Basketbol 79-68 OGM Ormanspor
- 23.03.2023OGM Ormanspor 87-93 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

