KBSL · 19. Hafta · 2022-2023 · 3 Mart 2023 00:00
Emlak Konut 2. çeyreği 19-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 19 | 9 | 11 | 10 | 49 |
| Emlak Konut | 22 | 19 | 21 | 14 | 76 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.1 sezon ort. 76.5 | Tempo | 70.1 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
70.2 sezon ort. 86.2 | 100 hücumda sayı | 108.1 sezon ort. 96.8 |
39.4% sezon ort. 41.0% | eFG% | 49.3% sezon ort. 48.3% |
24.1% sezon ort. 17.6% | Top kaybı oranı | 9.7% sezon ort. 16.7% |
14.7% sezon ort. 23.2% | Hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 25.9% |
21.2% sezon ort. 31.3% | Serbest atış oranı | 17.4% sezon ort. 23.7% |
28.8% sezon ort. 32.2% | Üçlük payı | 15.9% sezon ort. 26.6% |
| Savunma | ||
108.1 sezon ort. 105.6 | 100 savunmada yenen sayı | 70.2 sezon ort. 95.4 |
49.3% sezon ort. 51.5% | Rakip eFG% | 39.4% sezon ort. 46.3% |
9.7% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 24.1% sezon ort. 14.6% |
31.6% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 14.7% sezon ort. 24.3% |
17.4% sezon ort. 24.6% | Rakip serbest atış oranı | 21.2% sezon ort. 20.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 25 dk+20.6 PIR
- Aleyna Baday Antalya Toroslar Basketbol · 24 dk+12.6 PIR
- Sibel Özel Antalya Toroslar Basketbol · 20 dk+9.8 PIR
- Yağmur Yıldız Antalya Toroslar Basketbol · 19 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−12.3 PIR
- Tuğçe Murat Antalya Toroslar Basketbol · 34 dk−5.1 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Antalya Toroslar Basketbol · 16 dk−2.8 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 19 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 69.8 | 70.1 | 70.2 | 39.4% | 24.1% | 14.7% | 21.2% | 108.1 | 49.3% | 9.7% | 68.4% | 17.4% | -38.0 |
| Emlak Konut | 70.3 | 70.1 | 108.1 | 49.3% | 9.7% | 31.6% | 17.4% | 70.2 | 39.4% | 24.1% | 85.3% | 21.2% | +38.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 19/52 (%36.5) | Saha İçi Şut | 33/69 (%47.8) |
| 16/37 (%43.2) | 2 Sayı | 31/58 (%53.4) |
| 3/15 (%20.0) | 3 Sayı | 2/11 (%18.2) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 31 | Ribaund | 41 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 9 | Asist | 23 |
| 3 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 3 |
| 18 | Top Kaybı | 8 |
| 14 | Faul | 12 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 204 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 11.11.2022Emlak Konut 76-60 Antalya Toroslar Basketbol
- 02.03.2023Antalya Toroslar Basketbol 49-76 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

