KBSL · 17. Hafta · 2022-2023 · 28 Ocak 2023 00:00
Botaş 3. çeyreği 30-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 18 | 12 | 12 | 17 | 59 |
| Botaş | 20 | 22 | 30 | 26 | 98 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.2 sezon ort. 76.3 | Tempo | 75.2 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
80.0 sezon ort. 85.8 | 100 hücumda sayı | 127.9 sezon ort. 99.4 |
42.1% sezon ort. 40.9% | eFG% | 62.9% sezon ort. 46.8% |
19.3% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 14.7% |
11.1% sezon ort. 23.3% | Hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 28.6% |
22.8% sezon ort. 31.3% | Serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 24.2% |
19.3% sezon ort. 32.5% | Üçlük payı | 38.6% sezon ort. 35.4% |
| Savunma | ||
127.9 sezon ort. 104.8 | 100 savunmada yenen sayı | 80.0 sezon ort. 90.7 |
62.9% sezon ort. 50.9% | Rakip eFG% | 42.1% sezon ort. 44.5% |
15.5% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 18.2% |
37.8% sezon ort. 29.7% | Rakip hücum ribaundu % | 11.1% sezon ort. 28.0% |
21.4% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 22.8% sezon ort. 27.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Botaş · 28 dk+14.9 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz Botaş · 23 dk+14.3 PIR
- Kathleen Mae Doyle Botaş · 31 dk+9.8 PIR
- Shaqwedia Montrelle Wallace Antalya Toroslar Basketbol · 30 dk+8.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Khaalia Hillsman Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk−8.2 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk−5.3 PIR
- Aleyna Baday Antalya Toroslar Basketbol · 9 dk−5.0 PIR
- Erica Angelyn Mc Call Botaş · 30 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 73.7 | 75.2 | 80.0 | 42.1% | 19.3% | 11.1% | 22.8% | 127.9 | 62.9% | 15.5% | 62.2% | 21.4% | -47.9 |
| Botaş | 76.6 | 75.2 | 127.9 | 62.9% | 15.5% | 37.8% | 21.4% | 80.0 | 42.1% | 19.3% | 88.9% | 22.8% | +47.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 22/57 (%38.6) | Saha İçi Şut | 36/70 (%51.4) |
| 18/46 (%39.1) | 2 Sayı | 20/43 (%46.5) |
| 4/11 (%36.4) | 3 Sayı | 16/27 (%59.3) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 27 | Ribaund | 46 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 13 | Asist | 27 |
| 8 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 14 |
| 17 | Faul | 17 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 259 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 1, Botaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.10.2022Botaş 87-55 Antalya Toroslar Basketbol
- 27.01.2023Antalya Toroslar Basketbol 59-98 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

