KBSL · 14. Hafta · 2022-2023 · 7 Ocak 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 4. çeyreği 25-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 17 | 15 | 22 | 25 | 79 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 20 | 12 | 18 | 9 | 59 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 71.8 | Tempo | 74.7 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
105.4 sezon ort. 105.8 | 100 hücumda sayı | 79.2 sezon ort. 85.9 |
54.9% sezon ort. 51.9% | eFG% | 40.7% sezon ort. 41.0% |
19.8% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 17.7% |
32.4% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 22.9% |
29.5% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 31.1% |
42.6% sezon ort. 38.5% | Üçlük payı | 25.4% sezon ort. 32.3% |
| Savunma | ||
79.2 sezon ort. 94.7 | 100 savunmada yenen sayı | 105.4 sezon ort. 105.7 |
40.7% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 54.9% sezon ort. 51.2% |
21.3% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 19.8% sezon ort. 15.3% |
23.8% sezon ort. 23.5% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 29.9% |
28.8% sezon ort. 18.9% | Rakip serbest atış oranı | 29.5% sezon ort. 24.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Azura Breeona Stevens Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+7.9 PIR
- Melike Bakırcıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 32 dk+7.7 PIR
- Tuğçe Canıtez Galatasaray Çağdaş Faktoring · 19 dk+6.0 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 24 dk+2.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Khaalia Hillsman Antalya Toroslar Basketbol · 37 dk−8.9 PIR
- Shaqwedia Montrelle Wallace Antalya Toroslar Basketbol · 30 dk−7.8 PIR
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk−7.6 PIR
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk−7.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 74.9 | 74.7 | 105.4 | 54.9% | 19.8% | 32.4% | 29.5% | 79.2 | 40.7% | 21.3% | 76.2% | 28.8% | +26.2 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 74.5 | 74.7 | 79.2 | 40.7% | 21.3% | 23.8% | 28.8% | 105.4 | 54.9% | 19.8% | 67.6% | 29.5% | -26.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 28/61 (%45.9) | Saha İçi Şut | 21/59 (%35.6) |
| 17/35 (%48.6) | 2 Sayı | 15/44 (%34.1) |
| 11/26 (%42.3) | 3 Sayı | 6/15 (%40.0) |
| 12/18 (%66.7) | Serbest Atış | 11/17 (%64.7) |
| 43 | Ribaund | 33 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 25 | Asist | 17 |
| 11 | Top Çalma | 11 |
| 3 | Blok | 0 |
| 17 | Top Kaybı | 18 |
| 16 | Faul | 18 |
| 205 | Verimlilik (PIR) | 115 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 3, Antalya Toroslar Basketbol 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 07.10.2022Antalya Toroslar Basketbol 49-78 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 06.01.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 79-59 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

