KBSL · 13. Hafta · 2022-2023 · 30 Aralık 2022 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 2. çeyreği 19-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 22 | 19 | 25 | 10 | 76 |
| Nesibe Aydın | 23 | 6 | 14 | 14 | 57 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.4 sezon ort. 72.0 | Tempo | 68.4 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
112.3 sezon ort. 105.6 | 100 hücumda sayı | 82.5 sezon ort. 103.4 |
56.4% sezon ort. 51.8% | eFG% | 42.1% sezon ort. 50.1% |
17.8% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 15.4% sezon ort. 15.2% |
32.4% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 26.7% |
40.0% sezon ort. 25.4% | Serbest atış oranı | 11.1% sezon ort. 25.4% |
40.0% sezon ort. 38.6% | Üçlük payı | 41.3% sezon ort. 38.7% |
| Savunma | ||
82.5 sezon ort. 94.5 | 100 savunmada yenen sayı | 112.3 sezon ort. 94.5 |
42.1% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 56.4% sezon ort. 45.3% |
15.4% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 17.8% sezon ort. 17.8% |
23.7% sezon ort. 23.5% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 29.1% |
11.1% sezon ort. 19.4% | Rakip serbest atış oranı | 40.0% sezon ort. 29.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 27 dk+9.5 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk+8.5 PIR
- Chelsea Nelson Nesibe Aydın · 31 dk+4.6 PIR
- Azura Breeona Stevens Galatasaray Çağdaş Faktoring · 24 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 28 dk−15.5 PIR
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 23 dk−15.1 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 32 dk−10.1 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 19 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Teaira McCovan 500 ribaund barajını geçti
- Derin Yaya 100. maçına çıktı
- Kamile Nacickaite 250 asist barajını geçti
- Chelsea Nelson 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 67.7 | 68.4 | 112.3 | 56.4% | 17.8% | 32.4% | 40.0% | 82.5 | 42.1% | 15.4% | 76.3% | 11.1% | +29.8 |
| Nesibe Aydın | 69.1 | 68.4 | 82.5 | 42.1% | 15.4% | 23.7% | 11.1% | 112.3 | 56.4% | 17.8% | 67.6% | 40.0% | -29.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 26/55 (%47.3) | Saha İçi Şut | 24/63 (%38.1) |
| 16/33 (%48.5) | 2 Sayı | 19/37 (%51.4) |
| 10/22 (%45.5) | 3 Sayı | 5/26 (%19.2) |
| 14/22 (%63.6) | Serbest Atış | 4/7 (%57.1) |
| 40 | Ribaund | 32 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 24 | Asist | 17 |
| 3 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 20 |
| 179 | Verimlilik (PIR) | 112 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 6, Nesibe Aydın 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 29.12.2022Galatasaray Çağdaş Faktoring 76-57 Nesibe Aydın
- 29.03.2023Nesibe Aydın 62-64 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 31.03.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 76-69 Nesibe Aydın
- 06.04.2023Nesibe Aydın 78-69 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 08.04.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 84-68 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

