WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2021-2022 · 25 Nisan 2022 00:00

Nesibe Aydın maçı 4 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray161491049
Nesibe Aydın161612953
Dört Faktör
GalatasarayKategoriNesibe Aydın
Tempo
71.9
sezon ort. 74.5
Tempo
71.9
sezon ort. 75.3
Hücum
68.1
sezon ort. 97.4
100 hücumda sayı
73.8
sezon ort. 101.3
26.6%
sezon ort. 46.3%
eFG%
38.8%
sezon ort. 50.9%
18.5%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
20.3%
sezon ort. 18.0%
37.7%
sezon ort. 28.9%
Hücum ribaundu %
18.9%
sezon ort. 29.6%
39.1%
sezon ort. 24.4%
Serbest atış oranı
19.0%
sezon ort. 26.3%
35.9%
sezon ort. 29.6%
Üçlük payı
41.4%
sezon ort. 37.2%
Savunma
73.8
sezon ort. 90.7
100 savunmada yenen sayı
68.1
sezon ort. 97.3
38.8%
sezon ort. 46.5%
Rakip eFG%
26.6%
sezon ort. 46.7%
20.3%
sezon ort. 18.5%
Zorlanan top kaybı
18.5%
sezon ort. 15.7%
18.9%
sezon ort. 22.3%
Rakip hücum ribaundu %
37.7%
sezon ort. 27.3%
19.0%
sezon ort. 24.5%
Rakip serbest atış oranı
39.1%
sezon ort. 25.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.