KBSL · 24. Hafta · 2021-2022 · 1 Nisan 2022 00:00
Galatasaray 3. çeyreği 17-4 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ İl Özel İdare | 27 | 19 | 4 | 19 | 69 |
| Galatasaray | 26 | 23 | 17 | 14 | 80 |
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 76.4 | Tempo | 73.7 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
93.3 sezon ort. 82.9 | 100 hücumda sayı | 109.0 sezon ort. 95.9 |
50.8% sezon ort. 41.8% | eFG% | 52.2% sezon ort. 45.4% |
23.2% sezon ort. 19.5% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 15.9% |
25.0% sezon ort. 25.6% | Hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 29.2% |
15.3% sezon ort. 25.6% | Serbest atış oranı | 14.7% sezon ort. 25.3% |
28.8% sezon ort. 27.6% | Üçlük payı | 26.5% sezon ort. 29.9% |
| Savunma | ||
109.0 sezon ort. 112.2 | 100 savunmada yenen sayı | 93.3 sezon ort. 90.0 |
52.2% sezon ort. 54.5% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 46.1% |
14.2% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 23.2% sezon ort. 18.4% |
31.4% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 22.1% |
14.7% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Karmen Cicic Elazığ İl Özel İdare · 37 dk+28.1 PIR
- Tina Krajisnik Galatasaray · 20 dk+17.5 PIR
- Şuğranur Sönmez Elazığ İl Özel İdare · 35 dk+9.0 PIR
- Merve Aydın Özbek Galatasaray · 23 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 31 dk−6.9 PIR
- Miray Balotu Galatasaray · 10 dk−2.7 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 28 dk−1.8 PIR
- Aysel Bakır Elazığ İl Özel İdare · 18 dk−1.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Elazığ İl Özel İdare | 74.0 | 73.7 | 93.3 | 50.8% | 23.2% | 25.0% | 15.3% | 109.0 | 52.2% | 14.2% | 68.6% | 14.7% | -15.7 |
| Galatasaray | 73.4 | 73.7 | 109.0 | 52.2% | 14.2% | 31.4% | 14.7% | 93.3 | 50.8% | 23.2% | 75.0% | 15.3% | +15.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 27/59 (%45.8) | Saha İçi Şut | 33/68 (%48.5) |
| 21/42 (%50.0) | 2 Sayı | 28/50 (%56.0) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 9/9 (%100.0) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 32 | Ribaund | 35 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 21 | Asist | 20 |
| 6 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 0 |
| 19 | Top Kaybı | 12 |
| 11 | Faul | 13 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 96 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Elazığ İl Özel İdare 0, Galatasaray 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.12.2021Galatasaray 58-43 Elazığ İl Özel İdare
- 31.03.2022Elazığ İl Özel İdare 69-80 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

