KBSL · 23. Hafta · 2021-2022 · 29 Mart 2022 00:00
Galatasaray maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 22 | 12 | 17 | 14 | 65 |
| Galatasaray | 22 | 14 | 23 | 13 | 72 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.6 sezon ort. 74.4 | Tempo | 76.6 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
84.2 sezon ort. 97.8 | 100 hücumda sayı | 94.8 sezon ort. 96.4 |
46.3% sezon ort. 45.9% | eFG% | 43.9% sezon ort. 45.7% |
24.9% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 17.8% sezon ort. 15.7% |
19.4% sezon ort. 32.0% | Hücum ribaundu % | 35.0% sezon ort. 29.1% |
38.9% sezon ort. 23.0% | Serbest atış oranı | 27.3% sezon ort. 24.8% |
44.4% sezon ort. 29.9% | Üçlük payı | 22.7% sezon ort. 30.0% |
| Savunma | ||
94.8 sezon ort. 100.7 | 100 savunmada yenen sayı | 84.2 sezon ort. 90.3 |
43.9% sezon ort. 49.4% | Rakip eFG% | 46.3% sezon ort. 46.3% |
17.8% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 24.9% sezon ort. 18.3% |
35.0% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 19.4% sezon ort. 22.3% |
27.3% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 38.9% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Başaran Turan Galatasaray · 21 dk+8.4 PIR
- Özge Özışık Beşiktaş HDI Sigorta · 27 dk+8.0 PIR
- Kaela Dawn Davis Galatasaray · 36 dk+7.0 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş HDI Sigorta · 27 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Meighan Sharee Simmons Beşiktaş HDI Sigorta · 35 dk−11.7 PIR
- İlayda Güner Beşiktaş HDI Sigorta · 20 dk−9.8 PIR
- Ilze Jakobsone Beşiktaş HDI Sigorta · 26 dk−5.3 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş HDI Sigorta · 11 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tina Krajisnik 25 top çalma barajını geçti
- Erica Angelyn Mc Call 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 77.2 | 76.6 | 84.2 | 46.3% | 24.9% | 19.4% | 38.9% | 94.8 | 43.9% | 17.8% | 65.0% | 27.3% | -10.7 |
| Galatasaray | 75.9 | 76.6 | 94.8 | 43.9% | 17.8% | 35.0% | 27.3% | 84.2 | 46.3% | 24.9% | 80.6% | 38.9% | +10.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 22/54 (%40.7) | Saha İçi Şut | 26/66 (%39.4) |
| 16/30 (%53.3) | 2 Sayı | 20/51 (%39.2) |
| 6/24 (%25.0) | 3 Sayı | 6/15 (%40.0) |
| 15/21 (%71.4) | Serbest Atış | 14/18 (%77.8) |
| 33 | Ribaund | 43 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 15 | Asist | 21 |
| 10 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 0 |
| 21 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 21 |
| 65 | Verimlilik (PIR) | 86 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 6, Galatasaray 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 24.12.2021Galatasaray 57-66 Beşiktaş HDI Sigorta
- 28.03.2022Beşiktaş HDI Sigorta 65-72 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

