KBSL · 23. Hafta · 2021-2022 · 29 Mart 2022 00:00

84 - 51

Çankaya Üniversitesi 3. çeyreği 25-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 18 | 20 | 25 | 21 | 84 |
| Elazığ İl Özel İdare | 12 | 10 | 14 | 15 | 51 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.4 sezon ort. 75.0 | Tempo | 81.4 sezon ort. 76.1 |
| Hücum | ||
103.5 sezon ort. 99.3 | 100 hücumda sayı | 62.4 sezon ort. 84.2 |
48.0% sezon ort. 50.0% | eFG% | 28.3% sezon ort. 42.8% |
10.0% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 19.9% |
20.9% sezon ort. 22.1% | Hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 25.6% |
18.7% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 25.6% |
45.3% sezon ort. 39.1% | Üçlük payı | 30.3% sezon ort. 27.5% |
| Savunma | ||
62.4 sezon ort. 109.3 | 100 savunmada yenen sayı | 103.5 sezon ort. 112.5 |
28.3% sezon ort. 52.0% | Rakip eFG% | 48.0% sezon ort. 54.7% |
15.5% sezon ort. 12.8% | Zorlanan top kaybı | 10.0% sezon ort. 15.2% |
26.3% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 20.9% sezon ort. 30.4% |
17.1% sezon ort. 22.5% | Rakip serbest atış oranı | 18.7% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexis Sade Prince Çankaya Üniversitesi · 33 dk+11.2 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 30 dk+10.4 PIR
- Elina Babkina Dikaioulaku Çankaya Üniversitesi · 33 dk+7.4 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 22 dk+2.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Karmen Cicic Elazığ İl Özel İdare · 33 dk−8.7 PIR
- Nisa Yalçın Elazığ İl Özel İdare · 21 dk−5.4 PIR
- Chanel Mokango Modiri Elazığ İl Özel İdare · 33 dk−2.3 PIR
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 25 dk−1.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 81.2 | 81.4 | 103.5 | 48.0% | 10.0% | 20.9% | 18.7% | 62.4 | 28.3% | 15.5% | 73.7% | 17.1% | +41.1 |
| Elazığ İl Özel İdare | 81.7 | 81.4 | 62.4 | 28.3% | 15.5% | 26.3% | 17.1% | 103.5 | 48.0% | 10.0% | 79.1% | 18.7% | -41.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 32/75 (%42.7) | Saha İçi Şut | 21/76 (%27.6) |
| 24/41 (%58.5) | 2 Sayı | 20/53 (%37.7) |
| 8/34 (%23.5) | 3 Sayı | 1/23 (%4.3) |
| 12/14 (%85.7) | Serbest Atış | 8/13 (%61.5) |
| 51 | Ribaund | 49 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 42 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 27 | Asist | 12 |
| 9 | Top Çalma | 5 |
| 5 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 17 |
| 122 | Verimlilik (PIR) | 42 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 4, Elazığ İl Özel İdare 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.12.2021Elazığ İl Özel İdare 68-81 Çankaya Üniversitesi
- 28.03.2022Çankaya Üniversitesi 84-51 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.