KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2021-2022 · 22 Nisan 2022 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 24-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 24 | 28 | 18 | 24 | 94 |
| Galatasaray | 15 | 23 | 18 | 23 | 79 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.0 sezon ort. 75.3 | Tempo | 73.0 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
127.7 sezon ort. 99.6 | 100 hücumda sayı | 109.2 sezon ort. 95.9 |
67.8% sezon ort. 50.0% | eFG% | 46.0% sezon ort. 45.6% |
18.6% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 8.5% sezon ort. 16.1% |
28.0% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 29.4% |
25.4% sezon ort. 26.1% | Serbest atış oranı | 44.4% sezon ort. 24.2% |
42.4% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 30.2% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
109.2 sezon ort. 96.0 | 100 savunmada yenen sayı | 127.7 sezon ort. 88.7 |
46.0% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 67.8% sezon ort. 45.5% |
8.5% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 18.6% sezon ort. 18.5% |
25.6% sezon ort. 27.9% | Rakip hücum ribaundu % | 28.0% sezon ort. 22.1% |
44.4% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 36 dk+10.9 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 17 dk+7.3 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 18 dk+6.5 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 29 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 37 dk−3.6 PIR
- Shante Evans Galatasaray · 20 dk−2.7 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 15 dk−2.0 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 29 dk−1.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 73.6 | 73.0 | 127.7 | 67.8% | 18.6% | 28.0% | 25.4% | 109.2 | 46.0% | 8.5% | 74.4% | 44.4% | +18.5 |
| Galatasaray | 72.3 | 73.0 | 109.2 | 46.0% | 8.5% | 25.6% | 44.4% | 127.7 | 67.8% | 18.6% | 72.0% | 25.4% | -18.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 34/59 (%57.6) | Saha İçi Şut | 25/63 (%39.7) |
| 22/34 (%64.7) | 2 Sayı | 17/44 (%38.6) |
| 12/25 (%48.0) | 3 Sayı | 8/19 (%42.1) |
| 14/15 (%93.3) | Serbest Atış | 21/28 (%75.0) |
| 36 | Ribaund | 28 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 18 |
| 24 | Asist | 17 |
| 3 | Top Çalma | 9 |
| 5 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 7 |
| 23 | Faul | 19 |
| 121 | Verimlilik (PIR) | 81 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Nesibe Aydın 3, Galatasaray 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-1
- 03.12.2021Galatasaray 67-49 Nesibe Aydın
- 04.03.2022Nesibe Aydın 90-85 Galatasaray
- 21.04.2022Nesibe Aydın 94-79 Galatasaray
- 24.04.2022Galatasaray 49-53 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

