KBSL · 21. Hafta · 2021-2022 · 16 Nisan 2022 00:00
Galatasaray maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 19 | 17 | 25 | 13 | 74 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 23 | 12 | 16 | 12 | 63 |
| Galatasaray | Kategori | UMF Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.6 sezon ort. 74.5 | Tempo | 72.6 sezon ort. 76.8 |
| Hücum | ||
101.9 sezon ort. 96.2 | 100 hücumda sayı | 86.9 sezon ort. 92.3 |
48.6% sezon ort. 45.5% | eFG% | 46.8% sezon ort. 44.8% |
16.9% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 16.1% |
39.0% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 12.8% sezon ort. 24.7% |
8.5% sezon ort. 25.6% | Serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 24.7% |
36.6% sezon ort. 29.5% | Üçlük payı | 53.2% sezon ort. 36.2% |
| Savunma | ||
86.9 sezon ort. 90.2 | 100 savunmada yenen sayı | 101.9 sezon ort. 104.0 |
46.8% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 48.6% sezon ort. 51.8% |
15.5% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 17.1% |
12.8% sezon ort. 22.6% | Rakip hücum ribaundu % | 39.0% sezon ort. 31.4% |
12.9% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 8.5% sezon ort. 19.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 32 dk+9.6 PIR
- İdil Türk UMF Yapı İzmit Belediyespor · 25 dk+4.8 PIR
- Tina Krajisnik Galatasaray · 30 dk+4.8 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 13 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melisa Korkmaz UMF Yapı İzmit Belediyespor · 17 dk−5.1 PIR
- Nuran Tutsak UMF Yapı İzmit Belediyespor · 10 dk−4.9 PIR
- Marina Solopova UMF Yapı İzmit Belediyespor · 22 dk−4.0 PIR
- Gülse Uğur UMF Yapı İzmit Belediyespor · 22 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 72.6 | 72.6 | 101.9 | 48.6% | 16.9% | 39.0% | 8.5% | 86.9 | 46.8% | 15.5% | 87.2% | 12.9% | +15.0 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 72.5 | 72.6 | 86.9 | 46.8% | 15.5% | 12.8% | 12.9% | 101.9 | 48.6% | 16.9% | 61.0% | 8.5% | -15.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | UMF Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 30/71 (%42.3) | Saha İçi Şut | 25/62 (%40.3) |
| 21/45 (%46.7) | 2 Sayı | 17/29 (%58.6) |
| 9/26 (%34.6) | 3 Sayı | 8/33 (%24.2) |
| 5/6 (%83.3) | Serbest Atış | 5/8 (%62.5) |
| 50 | Ribaund | 30 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 22 | Asist | 14 |
| 10 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 12 |
| 13 | Faul | 11 |
| 97 | Verimlilik (PIR) | 62 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Galatasaray 6, UMF Yapı İzmit Belediyespor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 10.12.2021UMF Yapı İzmit Belediyespor 69-80 Galatasaray
- 15.04.2022Galatasaray 74-63 UMF Yapı İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

