KBSL · 10. Hafta · 2022-2023 · 10 Aralık 2022 00:00
Emlak Konut 3. çeyreği 25-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 16 | 21 | 25 | 12 | 74 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 18 | 18 | 14 | 16 | 66 |
| Emlak Konut | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.0 sezon ort. 75.0 | Tempo | 70.0 sezon ort. 71.9 |
| Hücum | ||
105.0 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 94.8 sezon ort. 106.2 |
52.6% sezon ort. 48.1% | eFG% | 43.5% sezon ort. 52.3% |
14.6% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 16.5% |
16.1% sezon ort. 26.4% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 30.8% |
29.8% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 24.2% sezon ort. 25.9% |
35.1% sezon ort. 25.9% | Üçlük payı | 37.1% sezon ort. 38.7% |
| Savunma | ||
94.8 sezon ort. 94.5 | 100 savunmada yenen sayı | 105.0 sezon ort. 93.8 |
43.5% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 52.6% sezon ort. 46.1% |
15.9% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 14.6% sezon ort. 15.1% |
33.3% sezon ort. 23.7% | Rakip hücum ribaundu % | 16.1% sezon ort. 23.7% |
24.2% sezon ort. 20.7% | Rakip serbest atış oranı | 29.8% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 16 dk+6.5 PIR
- Merve Arı Emlak Konut · 21 dk+3.9 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 18 dk+1.8 PIR
- Ieva Pulvere Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 17 dk−10.9 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 36 dk−5.9 PIR
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 19 dk−5.1 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 28 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jantel Cherrill Lavender 1.500 sayı barajını geçti
- Jantel Cherrill Lavender 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 70.5 | 70.0 | 105.0 | 52.6% | 14.6% | 16.1% | 29.8% | 94.8 | 43.5% | 15.9% | 66.7% | 24.2% | +10.2 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 69.6 | 70.0 | 94.8 | 43.5% | 15.9% | 33.3% | 24.2% | 105.0 | 52.6% | 14.6% | 83.9% | 29.8% | -10.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 27/57 (%47.4) | Saha İçi Şut | 24/62 (%38.7) |
| 21/37 (%56.8) | 2 Sayı | 18/39 (%46.2) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 6/23 (%26.1) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 29 | Ribaund | 38 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 21 | Asist | 21 |
| 3 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 13 |
| 13 | Faul | 17 |
| 166 | Verimlilik (PIR) | 163 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 09.12.2022Emlak Konut 74-66 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 17.03.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 90-68 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

