KBSL · 6. Hafta · 2022-2023 · 13 Kasım 2022 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 1. çeyreği 23-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 13 | 16 | 18 | 15 | 62 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 23 | 16 | 13 | 17 | 69 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.0 sezon ort. 74.1 | Tempo | 66.0 sezon ort. 72.0 |
| Hücum | ||
93.3 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 105.2 sezon ort. 105.8 |
45.6% sezon ort. 48.8% | eFG% | 53.1% sezon ort. 51.9% |
11.0% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 19.3% sezon ort. 16.4% |
16.2% sezon ort. 27.2% | Hücum ribaundu % | 23.3% sezon ort. 31.1% |
29.8% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 50.0% sezon ort. 25.2% |
52.6% sezon ort. 39.9% | Üçlük payı | 47.9% sezon ort. 38.4% |
| Savunma | ||
105.2 sezon ort. 108.6 | 100 savunmada yenen sayı | 93.3 sezon ort. 94.2 |
53.1% sezon ort. 51.2% | Rakip eFG% | 45.6% sezon ort. 46.3% |
19.3% sezon ort. 12.7% | Zorlanan top kaybı | 11.0% sezon ort. 15.2% |
23.3% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 16.2% sezon ort. 23.8% |
50.0% sezon ort. 26.5% | Rakip serbest atış oranı | 29.8% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 39 dk+11.8 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray Çağdaş Faktoring · 38 dk+9.2 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk+4.7 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 25 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Reshanda Jacqueta Gray OGM Ormanspor · 40 dk−9.9 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 29 dk−9.7 PIR
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk−4.0 PIR
- Merve Uygül Galatasaray Çağdaş Faktoring · 9 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Yıldızhan 500 sayı barajını geçti
- Ceren Gökdemir 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 66.5 | 66.0 | 93.3 | 45.6% | 11.0% | 16.2% | 29.8% | 105.2 | 53.1% | 19.3% | 76.7% | 50.0% | -12.0 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 65.6 | 66.0 | 105.2 | 53.1% | 19.3% | 23.3% | 50.0% | 93.3 | 45.6% | 11.0% | 83.8% | 29.8% | +12.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 21/57 (%36.8) | Saha İçi Şut | 21/48 (%43.8) |
| 11/27 (%40.7) | 2 Sayı | 12/25 (%48.0) |
| 10/30 (%33.3) | 3 Sayı | 9/23 (%39.1) |
| 10/17 (%58.8) | Serbest Atış | 18/24 (%75.0) |
| 29 | Ribaund | 38 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 16 | Asist | 18 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 3 |
| 8 | Top Kaybı | 14 |
| 21 | Faul | 17 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 173 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Galatasaray Çağdaş Faktoring 6 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · OGM Ormanspor 90-93 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 61-65 OGM Ormanspor
- 2020-2021 · OGM Ormanspor 56-67 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2020-2021 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 82-76 OGM Ormanspor
- 2019-2020 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 71-72 OGM Ormanspor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 12.11.2022OGM Ormanspor 62-69 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 02.03.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 92-84 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

