KBSL · 7. Hafta · 2022-2023 · 19 Kasım 2022 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi maçı 14 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 11 | 14 | 15 | 14 | 54 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 17 | 19 | 15 | 17 | 68 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.3 sezon ort. 72.0 | Tempo | 68.3 sezon ort. 73.6 |
| Hücum | ||
78.7 sezon ort. 106.7 | 100 hücumda sayı | 100.1 sezon ort. 111.6 |
40.7% sezon ort. 52.3% | eFG% | 52.7% sezon ort. 53.1% |
21.9% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 24.1% sezon ort. 13.9% |
24.3% sezon ort. 31.1% | Hücum ribaundu % | 39.3% sezon ort. 32.1% |
27.8% sezon ort. 25.8% | Serbest atış oranı | 16.1% sezon ort. 23.1% |
37.0% sezon ort. 38.7% | Üçlük payı | 44.6% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
100.1 sezon ort. 94.0 | 100 savunmada yenen sayı | 78.7 sezon ort. 92.0 |
52.7% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 40.7% sezon ort. 45.8% |
24.1% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 21.9% sezon ort. 16.6% |
39.3% sezon ort. 23.2% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 21.6% |
16.1% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 27.8% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gökşen Fitik ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 26 dk+3.1 PIR
- Aija Jurjane Galatasaray Çağdaş Faktoring · 37 dk+1.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk−14.8 PIR
- Jonquel Orthea Theresa Jones ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 34 dk−13.5 PIR
- Tiffany Hayes ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 25 dk−11.4 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray Çağdaş Faktoring · 35 dk−9.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 68.6 | 68.3 | 78.7 | 40.7% | 21.9% | 24.3% | 27.8% | 100.1 | 52.7% | 24.1% | 60.7% | 16.1% | -21.3 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 68.0 | 68.3 | 100.1 | 52.7% | 24.1% | 39.3% | 16.1% | 78.7 | 40.7% | 21.9% | 75.7% | 27.8% | +21.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| 20/54 (%37.0) | Saha İçi Şut | 26/56 (%46.4) |
| 16/34 (%47.1) | 2 Sayı | 19/31 (%61.3) |
| 4/20 (%20.0) | 3 Sayı | 7/25 (%28.0) |
| 10/15 (%66.7) | Serbest Atış | 9/9 (%100.0) |
| 26 | Ribaund | 39 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 17 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 13 | Asist | 17 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 0 |
| 17 | Top Kaybı | 19 |
| 15 | Faul | 20 |
| 94 | Verimlilik (PIR) | 164 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 9, ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 5 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 62-65 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2021-2022 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 74-72 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2020-2021 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 73-52 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2020-2021 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 95-97 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2019-2020 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 90-79 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 18.11.2022Galatasaray Çağdaş Faktoring 54-68 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 05.03.2023ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 75-58 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

