WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2022-2023 · 4 Aralık 2022 00:00

Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk yarıyı 30-31 geride kapattı, ikinci yarıyı 25-16 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray Çağdaş Faktoring1911121355
Botaş151610647
Dört Faktör
Galatasaray Çağdaş FaktoringKategoriBotaş
Tempo
71.5
sezon ort. 71.9
Tempo
71.5
sezon ort. 74.5
Hücum
76.2
sezon ort. 106.8
100 hücumda sayı
66.3
sezon ort. 101.5
41.4%
sezon ort. 52.3%
eFG%
33.3%
sezon ort. 47.8%
20.9%
sezon ort. 16.3%
Top kaybı oranı
21.7%
sezon ort. 14.5%
25.7%
sezon ort. 31.1%
Hücum ribaundu %
30.0%
sezon ort. 28.8%
24.1%
sezon ort. 25.9%
Serbest atış oranı
18.3%
sezon ort. 24.3%
27.6%
sezon ort. 39.0%
Üçlük payı
43.3%
sezon ort. 35.3%
Savunma
66.3
sezon ort. 95.1
100 savunmada yenen sayı
76.2
sezon ort. 90.9
33.3%
sezon ort. 46.7%
Rakip eFG%
41.4%
sezon ort. 44.5%
21.7%
sezon ort. 14.9%
Zorlanan top kaybı
20.9%
sezon ort. 18.1%
30.0%
sezon ort. 23.3%
Rakip hücum ribaundu %
25.7%
sezon ort. 27.5%
18.3%
sezon ort. 19.2%
Rakip serbest atış oranı
24.1%
sezon ort. 27.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.