KBSL · 16. Hafta · 2022-2023 · 21 Ocak 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 28-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 28 | 26 | 22 | 12 | 88 |
| Botaş | 14 | 19 | 13 | 18 | 64 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.9 sezon ort. 76.7 | Tempo | 72.9 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
120.0 sezon ort. 116.2 | 100 hücumda sayı | 88.3 sezon ort. 100.8 |
55.2% sezon ort. 54.7% | eFG% | 39.2% sezon ort. 47.7% |
10.7% sezon ort. 13.3% | Top kaybı oranı | 17.1% sezon ort. 14.6% |
32.4% sezon ort. 35.1% | Hücum ribaundu % | 34.9% sezon ort. 28.6% |
28.4% sezon ort. 20.1% | Serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 24.1% |
29.9% sezon ort. 31.8% | Üçlük payı | 26.2% sezon ort. 35.8% |
| Savunma | ||
88.3 sezon ort. 86.3 | 100 savunmada yenen sayı | 120.0 sezon ort. 89.4 |
39.2% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 55.2% sezon ort. 44.0% |
17.1% sezon ort. 22.7% | Zorlanan top kaybı | 10.7% sezon ort. 18.5% |
34.9% sezon ort. 23.4% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 27.3% |
26.2% sezon ort. 23.4% | Rakip serbest atış oranı | 28.4% sezon ort. 27.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Breanna Mackenzie Stewart Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+16.2 PIR
- Erica Angelyn Mc Call Botaş · 33 dk+11.2 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Alagöz Holding · 23 dk+8.3 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 32 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Botaş · 40 dk−14.2 PIR
- Kathleen Mae Doyle Botaş · 33 dk−14.2 PIR
- Selin Gül Fenerbahçe Alagöz Holding · 19 dk−7.4 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Alagöz Holding · 22 dk−6.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 73.4 | 72.9 | 120.0 | 55.2% | 10.7% | 32.4% | 28.4% | 88.3 | 39.2% | 17.1% | 65.1% | 26.2% | +31.7 |
| Botaş | 72.5 | 72.9 | 88.3 | 39.2% | 17.1% | 34.9% | 26.2% | 120.0 | 55.2% | 10.7% | 67.6% | 28.4% | -31.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 34/67 (%50.7) | Saha İçi Şut | 24/65 (%36.9) |
| 28/47 (%59.6) | 2 Sayı | 21/48 (%43.8) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 3/17 (%17.6) |
| 14/19 (%73.7) | Serbest Atış | 13/17 (%76.5) |
| 39 | Ribaund | 38 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 24 | Asist | 15 |
| 9 | Top Çalma | 3 |
| 3 | Blok | 5 |
| 9 | Top Kaybı | 15 |
| 19 | Faul | 17 |
| 228 | Verimlilik (PIR) | 126 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 15 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 13, Botaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 22.10.2022Botaş 71-65 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 20.01.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 88-64 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

