KBSL · 12. Hafta · 2022-2023 · 24 Aralık 2022 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 31-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 31 | 28 | 20 | 19 | 98 |
| Rize Belediyesi | 14 | 13 | 11 | 12 | 50 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.3 sezon ort. 76.5 | Tempo | 78.3 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
125.0 sezon ort. 116.0 | 100 hücumda sayı | 63.9 sezon ort. 85.1 |
61.3% sezon ort. 54.5% | eFG% | 34.2% sezon ort. 41.9% |
14.1% sezon ort. 13.2% | Top kaybı oranı | 29.5% sezon ort. 17.6% |
40.0% sezon ort. 34.9% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 26.9% |
13.3% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 22.6% |
34.7% sezon ort. 31.6% | Üçlük payı | 36.8% sezon ort. 41.9% |
| Savunma | ||
63.9 sezon ort. 87.1 | 100 savunmada yenen sayı | 125.0 sezon ort. 98.1 |
34.2% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 61.3% sezon ort. 47.4% |
29.5% sezon ort. 22.3% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 17.8% |
25.0% sezon ort. 23.8% | Rakip hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 31.0% |
21.1% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 27.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 23 dk+12.2 PIR
- Merve Aydın Özbek Fenerbahçe Alagöz Holding · 27 dk+11.3 PIR
- Selin Gül Fenerbahçe Alagöz Holding · 16 dk+8.4 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Alagöz Holding · 13 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Alagöz Holding · 28 dk−9.4 PIR
- Cansu Öncel Rize Belediyesi · 29 dk−6.3 PIR
- Deniz Üstün Rize Belediyesi · 22 dk−6.1 PIR
- Eydina Topçu Rize Belediyesi · 22 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Emma Meesseman 100 sayı barajını geçti
- Marie Elise Benson 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 78.4 | 78.3 | 125.0 | 61.3% | 14.1% | 40.0% | 13.3% | 63.9 | 34.2% | 29.5% | 75.0% | 21.1% | +61.1 |
| Rize Belediyesi | 78.3 | 78.3 | 63.9 | 34.2% | 29.5% | 25.0% | 21.1% | 125.0 | 61.3% | 14.1% | 60.0% | 13.3% | -61.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| 41/75 (%54.7) | Saha İçi Şut | 17/57 (%29.8) |
| 31/49 (%63.3) | 2 Sayı | 12/36 (%33.3) |
| 10/26 (%38.5) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 6/10 (%60.0) | Serbest Atış | 11/12 (%91.7) |
| 44 | Ribaund | 31 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 32 | Asist | 11 |
| 11 | Top Çalma | 9 |
| 4 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 26 |
| 16 | Faul | 14 |
| 268 | Verimlilik (PIR) | 69 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.12.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 98-50 Rize Belediyesi
- 27.03.2023Rize Belediyesi 54-110 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

