KBSL · 9. Hafta · 2022-2023 · 4 Aralık 2022 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 4. çeyreği 22-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 21 | 16 | 13 | 11 | 61 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 24 | 21 | 20 | 22 | 87 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.4 sezon ort. 75.3 | Tempo | 77.4 sezon ort. 76.5 |
| Hücum | ||
78.2 sezon ort. 94.2 | 100 hücumda sayı | 113.3 sezon ort. 116.4 |
37.5% sezon ort. 44.6% | eFG% | 53.0% sezon ort. 54.8% |
19.3% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 13.7% sezon ort. 13.2% |
22.2% sezon ort. 23.9% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 35.1% |
25.0% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 29.9% sezon ort. 20.0% |
37.5% sezon ort. 40.4% | Üçlük payı | 16.4% sezon ort. 32.2% |
| Savunma | ||
113.3 sezon ort. 107.2 | 100 savunmada yenen sayı | 78.2 sezon ort. 86.6 |
53.0% sezon ort. 52.1% | Rakip eFG% | 37.5% sezon ort. 46.7% |
13.7% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 22.6% |
32.4% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 23.9% |
29.9% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 30 dk+18.8 PIR
- Melike Yalçınkaya Çankaya Üniversitesi · 26 dk+3.7 PIR
- Merve Aydın Özbek Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+2.6 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Alagöz Holding · 22 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Queen Kamsiyochukwu Egbo Çankaya Üniversitesi · 37 dk−12.4 PIR
- Gülse Uğur Çankaya Üniversitesi · 30 dk−9.0 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Alagöz Holding · 10 dk−5.5 PIR
- İdil Türk Çankaya Üniversitesi · 20 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alina Iagupova 2.500 sayı barajını geçti
- Queen Kamsiyochukwu Egbo 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 78.0 | 77.4 | 78.2 | 37.5% | 19.3% | 22.2% | 25.0% | 113.3 | 53.0% | 13.7% | 67.6% | 29.9% | -35.1 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 76.8 | 77.4 | 113.3 | 53.0% | 13.7% | 32.4% | 29.9% | 78.2 | 37.5% | 19.3% | 77.8% | 25.0% | +35.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 20/64 (%31.3) | Saha İçi Şut | 33/67 (%49.3) |
| 12/40 (%30.0) | 2 Sayı | 28/56 (%50.0) |
| 8/24 (%33.3) | 3 Sayı | 5/11 (%45.5) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 16/20 (%80.0) |
| 33 | Ribaund | 46 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 12 | Asist | 27 |
| 6 | Top Çalma | 13 |
| 3 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 19 |
| 101 | Verimlilik (PIR) | 252 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 0, Fenerbahçe Alagöz Holding 10 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Çankaya Üniversitesi 65-86 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2021-2022 · Fenerbahçe Alagöz Holding 91-57 Çankaya Üniversitesi
- 2021-2022 · Çankaya Üniversitesi 62-102 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2021-2022 · Fenerbahçe Alagöz Holding 89-57 Çankaya Üniversitesi
- 2020-2021 · Çankaya Üniversitesi 46-60 Fenerbahçe Alagöz Holding


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.12.2022Çankaya Üniversitesi 61-87 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 21.03.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 105-44 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

