KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2021-2022 · 22 Nisan 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 22-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 19 | 24 | 22 | 26 | 91 |
| Çankaya Üniversitesi | 16 | 11 | 6 | 24 | 57 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.5 sezon ort. 74.8 | Tempo | 73.5 sezon ort. 75.3 |
| Hücum | ||
123.2 sezon ort. 119.7 | 100 hücumda sayı | 77.8 sezon ort. 100.3 |
56.9% sezon ort. 56.6% | eFG% | 41.0% sezon ort. 50.1% |
13.5% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 23.3% sezon ort. 15.0% |
38.5% sezon ort. 32.8% | Hücum ribaundu % | 11.1% sezon ort. 22.5% |
15.3% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 42.0% sezon ort. 19.8% |
36.1% sezon ort. 37.1% | Üçlük payı | 42.0% sezon ort. 39.2% |
| Savunma | ||
77.8 sezon ort. 83.0 | 100 savunmada yenen sayı | 123.2 sezon ort. 106.9 |
41.0% sezon ort. 42.7% | Rakip eFG% | 56.9% sezon ort. 50.8% |
23.3% sezon ort. 20.3% | Zorlanan top kaybı | 13.5% sezon ort. 12.9% |
11.1% sezon ort. 21.9% | Rakip hücum ribaundu % | 38.5% sezon ort. 27.0% |
42.0% sezon ort. 23.5% | Rakip serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 23 dk+8.6 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 23 dk+4.1 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 20 dk+2.0 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 16 dk+1.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 34 dk−10.6 PIR
- Alexis Sade Prince Çankaya Üniversitesi · 38 dk−7.0 PIR
- İnci Güçlü Çankaya Üniversitesi · 24 dk−6.7 PIR
- Derin Yaya Çankaya Üniversitesi · 20 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Derin Yaya 50 top çalma barajını geçti
- Tuğçe Canıtez 1.250 ribaund barajını geçti
- Alexis Sade Prince 50 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 73.8 | 73.5 | 123.2 | 56.9% | 13.5% | 38.5% | 15.3% | 77.8 | 41.0% | 23.3% | 88.9% | 42.0% | +45.4 |
| Çankaya Üniversitesi | 73.2 | 73.5 | 77.8 | 41.0% | 23.3% | 11.1% | 42.0% | 123.2 | 56.9% | 13.5% | 61.5% | 15.3% | -45.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 34/72 (%47.2) | Saha İçi Şut | 17/50 (%34.0) |
| 20/46 (%43.5) | 2 Sayı | 10/29 (%34.5) |
| 14/26 (%53.8) | 3 Sayı | 7/21 (%33.3) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 16/21 (%76.2) |
| 47 | Ribaund | 28 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 24 | Asist | 12 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 4 |
| 12 | Top Kaybı | 18 |
| 21 | Faul | 17 |
| 122 | Verimlilik (PIR) | 52 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 8, Çankaya Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 15.10.2021Fenerbahçe Safiport 89-57 Çankaya Üniversitesi
- 15.02.2022Çankaya Üniversitesi 62-102 Fenerbahçe Safiport
- 21.04.2022Fenerbahçe Safiport 91-57 Çankaya Üniversitesi
- 24.04.2022Çankaya Üniversitesi 65-86 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

