KBSL · 25. Hafta · 2021-2022 · 16 Nisan 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport ilk yarıyı 36-45 geride kapattı, ikinci yarıyı 49-33 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 21 | 15 | 28 | 21 | 85 |
| Botaş | 26 | 19 | 18 | 15 | 78 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.5 sezon ort. 74.8 | Tempo | 74.5 sezon ort. 70.8 |
| Hücum | ||
114.8 sezon ort. 119.9 | 100 hücumda sayı | 103.9 sezon ort. 107.3 |
56.3% sezon ort. 56.6% | eFG% | 57.9% sezon ort. 52.6% |
11.4% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 19.0% sezon ort. 14.9% |
15.2% sezon ort. 33.5% | Hücum ribaundu % | 13.8% sezon ort. 26.4% |
25.4% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 21.9% |
33.3% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 31.6% sezon ort. 38.0% |
| Savunma | ||
103.9 sezon ort. 82.2 | 100 savunmada yenen sayı | 114.8 sezon ort. 100.2 |
57.9% sezon ort. 42.3% | Rakip eFG% | 56.3% sezon ort. 48.0% |
19.0% sezon ort. 20.4% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 16.4% |
13.8% sezon ort. 21.8% | Rakip hücum ribaundu % | 15.2% sezon ort. 30.0% |
28.1% sezon ort. 23.8% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 28.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jelena Dubljevic Botaş · 31 dk+9.1 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 21 dk+6.5 PIR
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 15 dk+3.7 PIR
- Annamaria Prezelj Botaş · 16 dk+2.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Botaş · 26 dk−9.3 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 21 dk−6.4 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Safiport · 23 dk−5.1 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 31 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 74.0 | 74.5 | 114.8 | 56.3% | 11.4% | 15.2% | 25.4% | 103.9 | 57.9% | 19.0% | 86.2% | 28.1% | +10.9 |
| Botaş | 75.0 | 74.5 | 103.9 | 57.9% | 19.0% | 13.8% | 28.1% | 114.8 | 56.3% | 11.4% | 84.8% | 25.4% | -10.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 31/63 (%49.2) | Saha İçi Şut | 29/57 (%50.9) |
| 22/42 (%52.4) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 9/21 (%42.9) | 3 Sayı | 8/18 (%44.4) |
| 14/16 (%87.5) | Serbest Atış | 12/16 (%75.0) |
| 30 | Ribaund | 32 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 20 | Asist | 18 |
| 13 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 18 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 87 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 12, Botaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.12.2021Botaş 80-90 Fenerbahçe Safiport
- 15.04.2022Fenerbahçe Safiport 85-78 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

