KBSL · 26. Hafta · 2021-2022 · 19 Nisan 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport ilk çeyreği 36-19 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 19 | 17 | 12 | 20 | 68 |
| Fenerbahçe Safiport | 36 | 18 | 26 | 25 | 105 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.9 sezon ort. 76.6 | Tempo | 77.9 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
87.9 sezon ort. 92.3 | 100 hücumda sayı | 134.1 sezon ort. 119.3 |
46.9% sezon ort. 44.8% | eFG% | 75.0% sezon ort. 56.1% |
23.5% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 18.8% sezon ort. 12.6% |
30.8% sezon ort. 24.0% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 33.0% |
15.6% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 4.4% sezon ort. 21.1% |
43.8% sezon ort. 36.6% | Üçlük payı | 30.9% sezon ort. 37.2% |
| Savunma | ||
134.1 sezon ort. 102.7 | 100 savunmada yenen sayı | 87.9 sezon ort. 82.7 |
75.0% sezon ort. 50.8% | Rakip eFG% | 46.9% sezon ort. 42.6% |
18.8% sezon ort. 17.0% | Zorlanan top kaybı | 23.5% sezon ort. 20.3% |
33.3% sezon ort. 31.7% | Rakip hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 21.3% |
4.4% sezon ort. 20.0% | Rakip serbest atış oranı | 15.6% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 27 dk+11.7 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 20 dk+11.3 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Safiport · 33 dk+9.1 PIR
- Nuran Tutsak UMF Yapı İzmit Belediyespor · 17 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nikolina Knezevic UMF Yapı İzmit Belediyespor · 26 dk−10.9 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 15 dk−6.8 PIR
- İdil Türk UMF Yapı İzmit Belediyespor · 20 dk−5.2 PIR
- Nirra Fields UMF Yapı İzmit Belediyespor · 19 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 77.4 | 77.9 | 87.9 | 46.9% | 23.5% | 30.8% | 15.6% | 134.1 | 75.0% | 18.8% | 66.7% | 4.4% | -46.2 |
| Fenerbahçe Safiport | 78.3 | 77.9 | 134.1 | 75.0% | 18.8% | 33.3% | 4.4% | 87.9 | 46.9% | 23.5% | 69.2% | 15.6% | +46.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 26/64 (%40.6) | Saha İçi Şut | 46/68 (%67.6) |
| 18/36 (%50.0) | 2 Sayı | 36/47 (%76.6) |
| 8/28 (%28.6) | 3 Sayı | 10/21 (%47.6) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 3/3 (%100.0) |
| 26 | Ribaund | 34 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 14 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 18 | Asist | 35 |
| 9 | Top Çalma | 17 |
| 0 | Blok | 1 |
| 21 | Top Kaybı | 16 |
| 7 | Faul | 14 |
| 60 | Verimlilik (PIR) | 154 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada UMF Yapı İzmit Belediyespor 0, Fenerbahçe Safiport 6 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Fenerbahçe Safiport 106-44 UMF Yapı İzmit Belediyespor
- 2020-2021 · UMF Yapı İzmit Belediyespor 52-96 Fenerbahçe Safiport
- 2020-2021 · Fenerbahçe Safiport 101-64 UMF Yapı İzmit Belediyespor
- 2019-2020 · UMF Yapı İzmit Belediyespor 66-85 Fenerbahçe Safiport
- 2018-2019 · UMF Yapı İzmit Belediyespor 47-78 Fenerbahçe Safiport


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.01.2022Fenerbahçe Safiport 106-44 UMF Yapı İzmit Belediyespor
- 18.04.2022UMF Yapı İzmit Belediyespor 68-105 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

