WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2022-2023 · 19 Kasım 2022 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

86 - 70

Çankaya Üniversitesi 2. çeyreği 24-10 kazanarak farkı açtı. OGM Ormanspor ikinci yarıda 37-34 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi2824142086
OGM Ormanspor2310152270
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriOGM Ormanspor
Tempo
72.3
sezon ort. 75.5
Tempo
72.3
sezon ort. 73.8
Hücum
118.5
sezon ort. 92.7
100 hücumda sayı
97.2
sezon ort. 99.7
55.1%
sezon ort. 43.9%
eFG%
59.4%
sezon ort. 48.3%
12.9%
sezon ort. 15.2%
Top kaybı oranı
32.9%
sezon ort. 16.1%
35.1%
sezon ort. 23.4%
Hücum ribaundu %
40.0%
sezon ort. 26.3%
22.1%
sezon ort. 25.9%
Serbest atış oranı
33.3%
sezon ort. 23.8%
50.0%
sezon ort. 39.9%
Üçlük payı
45.8%
sezon ort. 40.2%
Savunma
97.2
sezon ort. 107.8
100 savunmada yenen sayı
118.5
sezon ort. 108.1
59.4%
sezon ort. 51.9%
Rakip eFG%
55.1%
sezon ort. 51.1%
32.9%
sezon ort. 14.7%
Zorlanan top kaybı
12.9%
sezon ort. 12.9%
40.0%
sezon ort. 30.0%
Rakip hücum ribaundu %
35.1%
sezon ort. 26.2%
33.3%
sezon ort. 22.6%
Rakip serbest atış oranı
22.1%
sezon ort. 27.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.