KBSL · 10. Hafta · 2022-2023 · 10 Aralık 2022 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 4. çeyreği 25-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 19 | 25 | 23 | 25 | 92 |
| Beşiktaş | 16 | 12 | 20 | 9 | 57 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.6 sezon ort. 76.6 | Tempo | 74.6 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
120.1 sezon ort. 116.2 | 100 hücumda sayı | 78.5 sezon ort. 95.6 |
54.1% sezon ort. 54.7% | eFG% | 43.4% sezon ort. 44.6% |
9.1% sezon ort. 13.4% | Top kaybı oranı | 26.1% sezon ort. 14.5% |
29.7% sezon ort. 35.2% | Hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 26.7% |
20.5% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 28.3% sezon ort. 26.8% |
24.7% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 22.6% sezon ort. 27.7% |
| Savunma | ||
78.5 sezon ort. 86.6 | 100 savunmada yenen sayı | 120.1 sezon ort. 98.8 |
43.4% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 54.1% sezon ort. 45.8% |
26.1% sezon ort. 22.4% | Zorlanan top kaybı | 9.1% sezon ort. 15.0% |
23.5% sezon ort. 23.8% | Rakip hücum ribaundu % | 29.7% sezon ort. 31.4% |
28.3% sezon ort. 23.4% | Rakip serbest atış oranı | 20.5% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Alagöz Holding · 34 dk+16.0 PIR
- Natasha Renee Howard Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk+7.0 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 22 dk+6.0 PIR
- İdil Saçalır Fenerbahçe Alagöz Holding · 17 dk+3.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 33 dk−12.8 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş · 22 dk−9.2 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş · 21 dk−7.6 PIR
- Taya Reimer Beşiktaş · 34 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Natasha Renee Howard 100 sayı barajını geçti
- Kıah Irene Stokes 200 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 76.6 | 74.6 | 120.1 | 54.1% | 9.1% | 29.7% | 20.5% | 78.5 | 43.4% | 26.1% | 76.5% | 28.3% | +41.6 |
| Beşiktaş | 72.6 | 74.6 | 78.5 | 43.4% | 26.1% | 23.5% | 28.3% | 120.1 | 54.1% | 9.1% | 70.3% | 20.5% | -41.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 36/73 (%49.3) | Saha İçi Şut | 21/53 (%39.6) |
| 29/55 (%52.7) | 2 Sayı | 17/41 (%41.5) |
| 7/18 (%38.9) | 3 Sayı | 4/12 (%33.3) |
| 13/15 (%86.7) | Serbest Atış | 11/15 (%73.3) |
| 37 | Ribaund | 34 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 27 | Asist | 13 |
| 14 | Top Çalma | 4 |
| 7 | Blok | 5 |
| 8 | Top Kaybı | 21 |
| 18 | Faul | 12 |
| 260 | Verimlilik (PIR) | 112 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 18 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 15, Beşiktaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 09.12.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 92-57 Beşiktaş
- 19.03.2023Beşiktaş 72-90 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 31.03.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 90-70 Beşiktaş
- 02.04.2023Beşiktaş 64-79 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

