KBSL · 13. Hafta · 2022-2023 · 30 Aralık 2022 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 24-6 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 6 | 32 | 21 | 13 | 72 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 24 | 22 | 35 | 19 | 100 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.9 sezon ort. 73.7 | Tempo | 75.9 sezon ort. 76.6 |
| Hücum | ||
94.9 sezon ort. 99.8 | 100 hücumda sayı | 131.5 sezon ort. 115.8 |
54.3% sezon ort. 48.5% | eFG% | 63.0% sezon ort. 54.5% |
23.2% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 11.6% sezon ort. 13.3% |
20.0% sezon ort. 26.9% | Hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 35.1% |
19.0% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 23.2% sezon ort. 20.2% |
41.4% sezon ort. 40.3% | Üçlük payı | 29.0% sezon ort. 31.8% |
| Savunma | ||
131.5 sezon ort. 107.5 | 100 savunmada yenen sayı | 94.9 sezon ort. 86.0 |
63.0% sezon ort. 50.7% | Rakip eFG% | 54.3% sezon ort. 46.2% |
11.6% sezon ort. 12.9% | Zorlanan top kaybı | 23.2% sezon ort. 22.5% |
30.3% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 23.9% |
23.2% sezon ort. 27.4% | Rakip serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- İdil Saçalır Fenerbahçe Alagöz Holding · 16 dk+8.0 PIR
- Sera Özelçi OGM Ormanspor · 27 dk+7.3 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk+6.1 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 36 dk+5.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Banu Şimşek OGM Ormanspor · 15 dk−5.7 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk−4.2 PIR
- Kübra Erat OGM Ormanspor · 36 dk−3.4 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir OGM Ormanspor · 15 dk−1.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Banu Şimşek 100 sayı barajını geçti
- Reshanda Jacqueta Gray 250 sayı barajını geçti
- Reshanda Jacqueta Gray 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.8 | 75.9 | 94.9 | 54.3% | 23.2% | 20.0% | 19.0% | 131.5 | 63.0% | 11.6% | 69.7% | 23.2% | -36.6 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 76.0 | 75.9 | 131.5 | 63.0% | 11.6% | 30.3% | 23.2% | 94.9 | 54.3% | 23.2% | 80.0% | 19.0% | +36.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 27/58 (%46.6) | Saha İçi Şut | 38/69 (%55.1) |
| 18/34 (%52.9) | 2 Sayı | 27/49 (%55.1) |
| 9/24 (%37.5) | 3 Sayı | 11/20 (%55.0) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 29 | Ribaund | 34 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 19 | Asist | 27 |
| 3 | Top Çalma | 12 |
| 0 | Blok | 5 |
| 19 | Top Kaybı | 10 |
| 16 | Faul | 17 |
| 142 | Verimlilik (PIR) | 266 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Fenerbahçe Alagöz Holding 10 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2022OGM Ormanspor 72-100 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 29.03.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 106-66 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

