WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2022-2023 · 3 Aralık 2022 00:00

Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor logosu
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor

80 - 68

Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor ilk çeyreği 20-12 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor2017241980
OGM Ormanspor1220181868
Dört Faktör
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir BelediyesporKategoriOGM Ormanspor
Tempo
73.5
sezon ort. 75.7
Tempo
73.5
sezon ort. 73.8
Hücum
109.8
sezon ort. 95.9
100 hücumda sayı
91.7
sezon ort. 100.0
60.0%
sezon ort. 48.9%
eFG%
42.1%
sezon ort. 49.0%
15.6%
sezon ort. 16.8%
Top kaybı oranı
10.6%
sezon ort. 17.0%
13.8%
sezon ort. 22.4%
Hücum ribaundu %
26.2%
sezon ort. 26.7%
18.3%
sezon ort. 17.7%
Serbest atış oranı
20.0%
sezon ort. 24.2%
36.7%
sezon ort. 35.6%
Üçlük payı
44.3%
sezon ort. 40.2%
Savunma
91.7
sezon ort. 104.8
100 savunmada yenen sayı
109.8
sezon ort. 108.4
42.1%
sezon ort. 49.0%
Rakip eFG%
60.0%
sezon ort. 50.9%
10.6%
sezon ort. 13.1%
Zorlanan top kaybı
15.6%
sezon ort. 12.8%
26.2%
sezon ort. 26.7%
Rakip hücum ribaundu %
13.8%
sezon ort. 27.0%
20.0%
sezon ort. 24.0%
Rakip serbest atış oranı
18.3%
sezon ort. 27.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.