KBSL · 15. Hafta · 2022-2023 · 13 Ocak 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 2. çeyreği 36-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 23 | 16 | 15 | 15 | 69 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 33 | 36 | 23 | 14 | 106 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 76.4 | Tempo | 73.7 sezon ort. 76.6 |
| Hücum | ||
94.4 sezon ort. 85.2 | 100 hücumda sayı | 142.7 sezon ort. 115.5 |
53.1% sezon ort. 40.6% | eFG% | 62.2% sezon ort. 54.5% |
27.5% sezon ort. 17.5% | Top kaybı oranı | 8.8% sezon ort. 13.4% |
25.9% sezon ort. 22.8% | Hücum ribaundu % | 41.5% sezon ort. 34.8% |
47.9% sezon ort. 30.5% | Serbest atış oranı | 15.4% sezon ort. 20.5% |
35.4% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 51.3% sezon ort. 31.1% |
| Savunma | ||
142.7 sezon ort. 104.2 | 100 savunmada yenen sayı | 94.4 sezon ort. 86.1 |
62.2% sezon ort. 50.8% | Rakip eFG% | 53.1% sezon ort. 46.3% |
8.8% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 27.5% sezon ort. 22.3% |
41.5% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 25.9% sezon ort. 23.8% |
15.4% sezon ort. 24.8% | Rakip serbest atış oranı | 47.9% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Satou Sabally Fenerbahçe Alagöz Holding · 28 dk+16.2 PIR
- Breanna Mackenzie Stewart Fenerbahçe Alagöz Holding · 28 dk+11.9 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Antalya Toroslar Basketbol · 35 dk+8.7 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Alagöz Holding · 16 dk+7.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk−7.6 PIR
- Elif İstanbulluoğlu Fenerbahçe Alagöz Holding · 15 dk−6.2 PIR
- Selin Gül Fenerbahçe Alagöz Holding · 14 dk−4.7 PIR
- İlknur Dumlu Antalya Toroslar Basketbol · 14 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 73.1 | 73.7 | 94.4 | 53.1% | 27.5% | 25.9% | 47.9% | 142.7 | 62.2% | 8.8% | 58.5% | 15.4% | -48.3 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 74.3 | 73.7 | 142.7 | 62.2% | 8.8% | 41.5% | 15.4% | 94.4 | 53.1% | 27.5% | 74.1% | 47.9% | +48.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 22/48 (%45.8) | Saha İçi Şut | 40/78 (%51.3) |
| 15/31 (%48.4) | 2 Sayı | 23/38 (%60.5) |
| 7/17 (%41.2) | 3 Sayı | 17/40 (%42.5) |
| 18/23 (%78.3) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 31 | Ribaund | 37 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 16 | Asist | 25 |
| 5 | Top Çalma | 12 |
| 0 | Blok | 3 |
| 22 | Top Kaybı | 8 |
| 14 | Faul | 22 |
| 130 | Verimlilik (PIR) | 266 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 0, Fenerbahçe Alagöz Holding 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 14.10.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 83-45 Antalya Toroslar Basketbol
- 12.01.2023Antalya Toroslar Basketbol 69-106 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

