KBSL · 14. Hafta · 2022-2023 · 7 Ocak 2023 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Emlak Konut Rize Belediyesi karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Rize Belediyesi | 21 | 16 | 19 | 12 | 68 |
| Emlak Konut | 23 | 6 | 24 | 18 | 71 |
| Rize Belediyesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.6 sezon ort. 77.5 | Tempo | 73.6 sezon ort. 74.9 |
| Hücum | ||
89.9 sezon ort. 84.0 | 100 hücumda sayı | 99.1 sezon ort. 97.1 |
42.0% sezon ort. 41.6% | eFG% | 52.8% sezon ort. 48.2% |
12.7% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 22.3% sezon ort. 16.3% |
24.4% sezon ort. 26.9% | Hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 26.0% |
21.7% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 41.5% sezon ort. 22.9% |
36.2% sezon ort. 42.0% | Üçlük payı | 28.3% sezon ort. 26.2% |
| Savunma | ||
99.1 sezon ort. 99.2 | 100 savunmada yenen sayı | 89.9 sezon ort. 94.7 |
52.8% sezon ort. 47.9% | Rakip eFG% | 42.0% sezon ort. 46.2% |
22.3% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 15.0% |
29.0% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 24.4% sezon ort. 24.0% |
41.5% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 20.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jaelyn Brown Rize Belediyesi · 38 dk+12.9 PIR
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 40 dk+3.5 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 40 dk+2.3 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 38 dk+2.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Merve Arı Emlak Konut · 16 dk−6.0 PIR
- Arzu Özdemir Rize Belediyesi · 32 dk−4.1 PIR
- Kolby Brennan Morgan Rize Belediyesi · 21 dk−3.5 PIR
- Deniz Üstün Rize Belediyesi · 33 dk−3.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sümeyya Özcan 50 asist barajını geçti
- Arzu Özdemir 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Rize Belediyesi | 75.6 | 73.6 | 89.9 | 42.0% | 12.7% | 24.4% | 21.7% | 99.1 | 52.8% | 22.3% | 71.0% | 41.5% | -9.1 |
| Emlak Konut | 71.7 | 73.6 | 99.1 | 52.8% | 22.3% | 29.0% | 41.5% | 89.9 | 42.0% | 12.7% | 75.6% | 21.7% | +9.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Rize Belediyesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 26/69 (%37.7) | Saha İçi Şut | 25/53 (%47.2) |
| 20/44 (%45.5) | 2 Sayı | 19/38 (%50.0) |
| 6/25 (%24.0) | 3 Sayı | 6/15 (%40.0) |
| 10/15 (%66.7) | Serbest Atış | 15/22 (%68.2) |
| 33 | Ribaund | 43 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 15 | Asist | 17 |
| 13 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 18 |
| 17 | Faul | 16 |
| 143 | Verimlilik (PIR) | 174 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.10.2022Emlak Konut 87-58 Rize Belediyesi
- 06.01.2023Rize Belediyesi 68-71 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

