KBSL · 11. Hafta · 2022-2023 · 17 Aralık 2022 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 23-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 12 | 20 | 21 | 9 | 62 |
| Emlak Konut | 24 | 19 | 28 | 23 | 94 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.2 sezon ort. 75.4 | Tempo | 75.2 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
78.5 sezon ort. 94.2 | 100 hücumda sayı | 131.7 sezon ort. 95.9 |
39.6% sezon ort. 44.5% | eFG% | 71.7% sezon ort. 47.5% |
11.6% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 16.8% sezon ort. 16.5% |
17.1% sezon ort. 24.1% | Hücum ribaundu % | 35.3% sezon ort. 26.0% |
12.5% sezon ort. 26.3% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 23.7% |
34.7% sezon ort. 40.5% | Üçlük payı | 21.7% sezon ort. 26.4% |
| Savunma | ||
131.7 sezon ort. 106.6 | 100 savunmada yenen sayı | 78.5 sezon ort. 95.2 |
71.7% sezon ort. 51.5% | Rakip eFG% | 39.6% sezon ort. 46.3% |
16.8% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 15.0% |
35.3% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 24.2% |
16.7% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 34 dk+12.2 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 33 dk+7.5 PIR
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 27 dk+6.2 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Emlak Konut · 11 dk+6.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melike Yalçınkaya Çankaya Üniversitesi · 32 dk−6.4 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 20 dk−6.4 PIR
- İdil Türk Çankaya Üniversitesi · 11 dk−6.0 PIR
- Nilay Aydoğan Çankaya Üniversitesi · 8 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 79.0 | 75.2 | 78.5 | 39.6% | 11.6% | 17.1% | 12.5% | 131.7 | 71.7% | 16.8% | 64.7% | 16.7% | -53.1 |
| Emlak Konut | 71.4 | 75.2 | 131.7 | 71.7% | 16.8% | 35.3% | 16.7% | 78.5 | 39.6% | 11.6% | 82.9% | 12.5% | +53.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 25/72 (%34.7) | Saha İçi Şut | 40/60 (%66.7) |
| 18/47 (%38.3) | 2 Sayı | 34/47 (%72.3) |
| 7/25 (%28.0) | 3 Sayı | 6/13 (%46.2) |
| 5/9 (%55.6) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 18 | Ribaund | 40 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 11 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 15 | Asist | 23 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 6 |
| 10 | Top Kaybı | 13 |
| 13 | Faul | 13 |
| 48 | Verimlilik (PIR) | 133 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.12.2022Çankaya Üniversitesi 62-94 Emlak Konut
- 23.03.2023Emlak Konut 86-49 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

