KBSL · 12. Hafta · 2022-2023 · 24 Aralık 2022 00:00
Beşiktaş 2. çeyreği 19-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 17 | 6 | 15 | 18 | 56 |
| Beşiktaş | 20 | 19 | 16 | 22 | 77 |
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.8 sezon ort. 75.0 | Tempo | 70.8 sezon ort. 76.5 |
| Hücum | ||
78.4 sezon ort. 97.8 | 100 hücumda sayı | 109.7 sezon ort. 94.5 |
35.3% sezon ort. 48.8% | eFG% | 45.1% sezon ort. 44.6% |
11.1% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 8.3% sezon ort. 15.2% |
21.7% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 26.3% |
14.7% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 27.1% |
23.5% sezon ort. 26.3% | Üçlük payı | 23.9% sezon ort. 27.7% |
| Savunma | ||
109.7 sezon ort. 94.0 | 100 savunmada yenen sayı | 78.4 sezon ort. 100.4 |
45.1% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 35.3% sezon ort. 46.6% |
8.3% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 11.1% sezon ort. 14.9% |
34.1% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 21.7% sezon ort. 31.7% |
19.7% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 14.7% sezon ort. 25.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Taya Reimer Beşiktaş · 36 dk+8.2 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş · 39 dk+7.8 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 21 dk+5.0 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 15 dk+2.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 33 dk−12.4 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 36 dk−11.6 PIR
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 13 dk−9.8 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş · 20 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Taya Reimer 10 blok barajını geçti
- Nihan Dabakoğlu 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 71.4 | 70.8 | 78.4 | 35.3% | 11.1% | 21.7% | 14.7% | 109.7 | 45.1% | 8.3% | 65.9% | 19.7% | -31.3 |
| Beşiktaş | 70.2 | 70.8 | 109.7 | 45.1% | 8.3% | 34.1% | 19.7% | 78.4 | 35.3% | 11.1% | 78.3% | 14.7% | +31.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 23/68 (%33.8) | Saha İçi Şut | 29/71 (%40.8) |
| 21/52 (%40.4) | 2 Sayı | 23/54 (%42.6) |
| 2/16 (%12.5) | 3 Sayı | 6/17 (%35.3) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 13/14 (%92.9) |
| 37 | Ribaund | 50 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 15 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 4 |
| 9 | Top Kaybı | 7 |
| 12 | Faul | 13 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 204 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 23.12.2022Emlak Konut 56-77 Beşiktaş
- 27.03.2023Beşiktaş 71-75 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

