KBSL · 15. Hafta · 2022-2023 · 14 Ocak 2023 00:00
Emlak Konut ilk çeyreği 22-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 22 | 16 | 17 | 19 | 74 |
| OGM Ormanspor | 14 | 13 | 15 | 14 | 56 |
| Emlak Konut | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.1 sezon ort. 75.2 | Tempo | 65.1 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
114.1 sezon ort. 96.6 | 100 hücumda sayı | 85.8 sezon ort. 100.1 |
53.2% sezon ort. 48.1% | eFG% | 44.6% sezon ort. 48.8% |
13.0% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 14.0% sezon ort. 16.8% |
37.5% sezon ort. 25.8% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 27.1% |
17.7% sezon ort. 23.6% | Serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 24.1% |
25.8% sezon ort. 26.2% | Üçlük payı | 35.7% sezon ort. 40.5% |
| Savunma | ||
85.8 sezon ort. 94.8 | 100 savunmada yenen sayı | 114.1 sezon ort. 108.3 |
44.6% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 53.2% sezon ort. 51.2% |
14.0% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 12.9% |
16.7% sezon ort. 24.2% | Rakip hücum ribaundu % | 37.5% sezon ort. 26.2% |
21.4% sezon ort. 20.7% | Rakip serbest atış oranı | 17.7% sezon ort. 27.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 32 dk+11.4 PIR
- Sera Özelçi OGM Ormanspor · 18 dk+3.4 PIR
- Jelena Dubljevic OGM Ormanspor · 35 dk+3.2 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Emlak Konut · 10 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Reshanda Jacqueta Gray OGM Ormanspor · 35 dk−12.8 PIR
- Fatmanur Karakaş OGM Ormanspor · 26 dk−12.7 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 35 dk−8.3 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 36 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 64.8 | 65.1 | 114.1 | 53.2% | 13.0% | 37.5% | 17.7% | 85.8 | 44.6% | 14.0% | 83.3% | 21.4% | +28.3 |
| OGM Ormanspor | 65.3 | 65.1 | 85.8 | 44.6% | 14.0% | 16.7% | 21.4% | 114.1 | 53.2% | 13.0% | 62.5% | 17.7% | -28.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 31/62 (%50.0) | Saha İçi Şut | 23/56 (%41.1) |
| 27/46 (%58.7) | 2 Sayı | 19/36 (%52.8) |
| 4/16 (%25.0) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 6/12 (%50.0) |
| 42 | Ribaund | 26 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 19 | Asist | 14 |
| 5 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 10 |
| 14 | Faul | 14 |
| 194 | Verimlilik (PIR) | 104 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 14.10.2022OGM Ormanspor 68-77 Emlak Konut
- 13.01.2023Emlak Konut 74-56 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

