KBSL · 18. Hafta · 2022-2023 · 3 Şubat 2023 00:00
Botaş 3. çeyreği 22-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 12 | 21 | 22 | 22 | 77 |
| Emlak Konut | 14 | 11 | 10 | 18 | 53 |
| Botaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 74.4 | Tempo | 75.8 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
100.7 sezon ort. 100.3 | 100 hücumda sayı | 70.6 sezon ort. 98.1 |
47.1% sezon ort. 47.4% | eFG% | 34.3% sezon ort. 48.7% |
11.6% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 23.8% sezon ort. 16.2% |
23.8% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 26.2% |
24.6% sezon ort. 24.1% | Serbest atış oranı | 42.6% sezon ort. 22.8% |
33.3% sezon ort. 35.6% | Üçlük payı | 13.0% sezon ort. 26.6% |
| Savunma | ||
70.6 sezon ort. 91.1 | 100 savunmada yenen sayı | 100.7 sezon ort. 94.3 |
34.3% sezon ort. 44.7% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 46.0% |
23.8% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 15.1% |
23.1% sezon ort. 27.6% | Rakip hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 24.0% |
42.6% sezon ort. 27.3% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 20.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Avcı Yılmaz Botaş · 17 dk+7.1 PIR
- Kathleen Mae Doyle Botaş · 29 dk+6.1 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Botaş · 20 dk+1.7 PIR
- Erica Angelyn Mc Call Botaş · 33 dk+1.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 25 dk−7.3 PIR
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 30 dk−6.7 PIR
- Victoria Macaulay Botaş · 29 dk−6.1 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 40 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 76.5 | 75.8 | 100.7 | 47.1% | 11.6% | 23.8% | 24.6% | 70.6 | 34.3% | 23.8% | 76.9% | 42.6% | +30.1 |
| Emlak Konut | 75.1 | 75.8 | 70.6 | 34.3% | 23.8% | 23.1% | 42.6% | 100.7 | 47.1% | 11.6% | 76.2% | 24.6% | -30.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 28/69 (%40.6) | Saha İçi Şut | 18/54 (%33.3) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 17/47 (%36.2) |
| 9/23 (%39.1) | 3 Sayı | 1/7 (%14.3) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 16/23 (%69.6) |
| 40 | Ribaund | 41 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 17 | Asist | 11 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 5 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 20 |
| 19 | Faul | 17 |
| 185 | Verimlilik (PIR) | 103 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 04.11.2022Emlak Konut 60-65 Botaş
- 02.02.2023Botaş 77-53 Emlak Konut
- 31.03.2023Botaş 74-75 Emlak Konut
- 02.04.2023Emlak Konut 64-85 Botaş
- 04.04.2023Botaş 68-42 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

