KBSL · 17. Hafta · 2022-2023 · 28 Ocak 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 32-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 13 | 23 | 13 | 20 | 69 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 26 | 27 | 32 | 14 | 99 |
| Emlak Konut | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.0 sezon ort. 74.8 | Tempo | 75.0 sezon ort. 76.6 |
| Hücum | ||
93.0 sezon ort. 97.3 | 100 hücumda sayı | 130.5 sezon ort. 115.9 |
50.9% sezon ort. 48.2% | eFG% | 61.8% sezon ort. 54.5% |
23.1% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 8.3% sezon ort. 13.4% |
25.0% sezon ort. 26.2% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 35.3% |
24.6% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 20.5% |
36.8% sezon ort. 25.9% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
130.5 sezon ort. 93.2 | 100 savunmada yenen sayı | 93.0 sezon ort. 86.1 |
61.8% sezon ort. 45.4% | Rakip eFG% | 50.9% sezon ort. 46.3% |
8.3% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 23.1% sezon ort. 22.5% |
25.0% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 23.8% |
15.3% sezon ort. 21.0% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Alagöz Holding · 34 dk+14.7 PIR
- Breanna Mackenzie Stewart Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk+12.1 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Alagöz Holding · 27 dk+10.5 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 27 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 31 dk−20.4 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Emlak Konut · 17 dk−5.7 PIR
- Selin Gül Fenerbahçe Alagöz Holding · 15 dk−4.1 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 31 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 74.2 | 75.0 | 93.0 | 50.9% | 23.1% | 25.0% | 24.6% | 130.5 | 61.8% | 8.3% | 75.0% | 15.3% | -37.5 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 75.8 | 75.0 | 130.5 | 61.8% | 8.3% | 25.0% | 15.3% | 93.0 | 50.9% | 23.1% | 75.0% | 24.6% | +37.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 25/57 (%43.9) | Saha İçi Şut | 40/72 (%55.6) |
| 17/36 (%47.2) | 2 Sayı | 31/46 (%67.4) |
| 8/21 (%38.1) | 3 Sayı | 9/26 (%34.6) |
| 11/14 (%78.6) | Serbest Atış | 10/11 (%90.9) |
| 32 | Ribaund | 32 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 17 | Asist | 36 |
| 4 | Top Çalma | 12 |
| 2 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 7 |
| 12 | Faul | 14 |
| 135 | Verimlilik (PIR) | 279 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.10.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 87-83 Emlak Konut
- 27.01.2023Emlak Konut 69-99 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

