KBSL · 16. Hafta · 2022-2023 · 21 Ocak 2023 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 19 | 20 | 11 | 17 | 67 |
| Emlak Konut | 21 | 15 | 13 | 10 | 59 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.6 sezon ort. 73.3 | Tempo | 77.6 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
85.4 sezon ort. 112.2 | 100 hücumda sayı | 76.9 sezon ort. 97.9 |
38.0% sezon ort. 53.7% | eFG% | 43.3% sezon ort. 48.5% |
13.3% sezon ort. 14.2% | Top kaybı oranı | 19.6% sezon ort. 16.4% |
24.5% sezon ort. 32.6% | Hücum ribaundu % | 13.9% sezon ort. 26.6% |
23.9% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 23.5% |
32.4% sezon ort. 37.7% | Üçlük payı | 21.7% sezon ort. 26.4% |
| Savunma | ||
76.9 sezon ort. 92.1 | 100 savunmada yenen sayı | 85.4 sezon ort. 94.9 |
43.3% sezon ort. 45.7% | Rakip eFG% | 38.0% sezon ort. 46.4% |
19.6% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 13.3% sezon ort. 15.0% |
13.9% sezon ort. 21.9% | Rakip hücum ribaundu % | 24.5% sezon ort. 24.0% |
21.7% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 20.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nirra Fields Emlak Konut · 31 dk+3.3 PIR
- Kuanitra Holingsvorth ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 32 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sinem Ataş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 13 dk−8.8 PIR
- Gökşen Fitik ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 23 dk−7.9 PIR
- Chelsea Gray ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 34 dk−7.2 PIR
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 29 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Esra Ural 300. maçına çıktı
- Sinem Ataş 250. maçına çıktı
- Megan Kayla Walker 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 78.5 | 77.6 | 85.4 | 38.0% | 13.3% | 24.5% | 23.9% | 76.9 | 43.3% | 19.6% | 86.1% | 21.7% | +8.5 |
| Emlak Konut | 76.7 | 77.6 | 76.9 | 43.3% | 19.6% | 13.9% | 21.7% | 85.4 | 38.0% | 13.3% | 75.5% | 23.9% | -8.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 24/71 (%33.8) | Saha İçi Şut | 24/60 (%40.0) |
| 18/48 (%37.5) | 2 Sayı | 20/47 (%42.6) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 4/13 (%30.8) |
| 13/17 (%76.5) | Serbest Atış | 7/13 (%53.8) |
| 43 | Ribaund | 42 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 12 | Asist | 16 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 16 |
| 13 | Faul | 16 |
| 136 | Verimlilik (PIR) | 134 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 21.10.2022Emlak Konut 70-73 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 20.01.2023ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 67-59 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

