WbInsight

KBSL · 19. Hafta · 2022-2023 · 3 Mart 2023 00:00

Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk yarıyı 45-51 geride kapattı, ikinci yarıyı 47-33 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray Çağdaş Faktoring3114291892
OGM Ormanspor2328141984
Dört Faktör
Galatasaray Çağdaş FaktoringKategoriOGM Ormanspor
Tempo
69.1
sezon ort. 71.9
Tempo
69.1
sezon ort. 74.0
Hücum
132.6
sezon ort. 104.9
100 hücumda sayı
122.1
sezon ort. 98.8
60.5%
sezon ort. 51.7%
eFG%
54.1%
sezon ort. 48.4%
7.9%
sezon ort. 16.7%
Top kaybı oranı
7.9%
sezon ort. 17.1%
22.6%
sezon ort. 31.2%
Hücum ribaundu %
21.9%
sezon ort. 26.9%
30.6%
sezon ort. 25.7%
Serbest atış oranı
32.8%
sezon ort. 23.7%
43.5%
sezon ort. 38.5%
Üçlük payı
29.5%
sezon ort. 40.8%
Savunma
122.1
sezon ort. 93.3
100 savunmada yenen sayı
132.6
sezon ort. 107.6
54.1%
sezon ort. 46.0%
Rakip eFG%
60.5%
sezon ort. 50.9%
7.9%
sezon ort. 15.3%
Zorlanan top kaybı
7.9%
sezon ort. 13.1%
21.9%
sezon ort. 23.6%
Rakip hücum ribaundu %
22.6%
sezon ort. 26.7%
32.8%
sezon ort. 18.7%
Rakip serbest atış oranı
30.6%
sezon ort. 27.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.