KBSL · 15. Hafta · 2022-2023 · 14 Ocak 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 26-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 26 | 22 | 20 | 15 | 83 |
| Çankaya Üniversitesi | 13 | 20 | 12 | 12 | 57 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.3 sezon ort. 72.0 | Tempo | 67.3 sezon ort. 75.7 |
| Hücum | ||
121.0 sezon ort. 105.3 | 100 hücumda sayı | 86.3 sezon ort. 93.8 |
57.1% sezon ort. 51.8% | eFG% | 37.9% sezon ort. 44.6% |
13.6% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 10.4% sezon ort. 15.3% |
38.7% sezon ort. 30.7% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 23.7% |
23.8% sezon ort. 25.9% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 25.7% |
28.6% sezon ort. 39.0% | Üçlük payı | 30.6% sezon ort. 40.6% |
| Savunma | ||
86.3 sezon ort. 94.4 | 100 savunmada yenen sayı | 121.0 sezon ort. 107.0 |
37.9% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 57.1% sezon ort. 51.9% |
10.4% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 13.6% sezon ort. 15.4% |
25.6% sezon ort. 23.5% | Rakip hücum ribaundu % | 38.7% sezon ort. 30.0% |
25.8% sezon ort. 18.9% | Rakip serbest atış oranı | 23.8% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Azura Breeona Stevens Galatasaray Çağdaş Faktoring · 27 dk+12.2 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 17 dk+3.5 PIR
- Queen Kamsiyochukwu Egbo Çankaya Üniversitesi · 26 dk+3.1 PIR
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk+2.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tyasha Pearl Desiree Harris Çankaya Üniversitesi · 35 dk−15.9 PIR
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 36 dk−10.0 PIR
- Melike Yalçınkaya Çankaya Üniversitesi · 17 dk−6.1 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Çankaya Üniversitesi · 28 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Teaira McCovan 50 asist barajını geçti
- Melike Yalçınkaya 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 68.6 | 67.3 | 121.0 | 57.1% | 13.6% | 38.7% | 23.8% | 86.3 | 37.9% | 10.4% | 74.4% | 25.8% | +34.7 |
| Çankaya Üniversitesi | 66.0 | 67.3 | 86.3 | 37.9% | 10.4% | 25.6% | 25.8% | 121.0 | 57.1% | 13.6% | 61.3% | 23.8% | -34.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 33/63 (%52.4) | Saha İçi Şut | 22/62 (%35.5) |
| 27/45 (%60.0) | 2 Sayı | 19/43 (%44.2) |
| 6/18 (%33.3) | 3 Sayı | 3/19 (%15.8) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 10/16 (%62.5) |
| 44 | Ribaund | 30 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 26 | Asist | 15 |
| 5 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 8 |
| 14 | Faul | 19 |
| 225 | Verimlilik (PIR) | 102 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 5, Çankaya Üniversitesi 2 galibiyet aldı.
- 2022-2023 · Çankaya Üniversitesi 62-76 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Çankaya Üniversitesi 86-92 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 66-54 Çankaya Üniversitesi
- 2020-2021 · Çankaya Üniversitesi 66-65 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2020-2021 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 95-90 Çankaya Üniversitesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 14.10.2022Çankaya Üniversitesi 62-76 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 13.01.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-57 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

